Hogyan formáljam?

Figyelt kérdés
a lábam vastag, vagyis a bokám meg a vádlim egybe van :'(( . Az apukámnak is olyan , és azt szeretném kérdezni hogy tudnám vékonyítani a bokámat? Lehetséges ez ha "öröklődött" ? Ha lehet milyen módszerrel? Nagyon fotnos !!! 15 éves lány vagyok. és félek senkinek nem fogok tetszeni a lábam miatt :(( és senki se fog szeretni !! :(

2013. jún. 14. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ha szeret akkor ilyennel nem fog törődni.Valószínű hogy örökletes.Szerintem sehogy se lehet vékonyítani.
2013. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést... :/ Mi ebben a baj? :/
2013. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a csontozatod ilyen, akkor azon nincs mit változtatni.


Viszont ezért ne aggódj, a vonzó külső nem az ilyen részlethibákon múlik ;).

2013. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :) Szerintetek hogyan tereljem el róla a figyelmet? Szerintetek hordhatok rövid/térd nadrágot? Vagy hanyagoljam?
2013. jún. 17. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Küldhetnél képet a lábadról itt vagy privátban,mert lehet,hogy egyáltalán nem is feltűnő csak téged zavar ennyire.:)
2013. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek abban, hogy rakj fel egy képet, úgyis csak a lábad része kellene látszódjon és legalább annak alapján mondhatnánk véleményt az öltözködésre nézve.
2013. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg jó lenne egy kép, mert nem tudom elképzelni, hogy mi lehet a problémád... annyira súlyos nem hiszem, úgyhogy inkább fogadd el, hogy ilyen, ez vagy te, és azt vedd fel, amiben jól érzed magad! Ez lehet akár térd- vagy rövidnadrág is! :)
2013. jún. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
máma csinálok képeket és elküldöm azoknak akik kérték :)
2013. jún. 18. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!