Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kevés önbizalmam van nem...

Kevés önbizalmam van nem merek kezdeményezni mert nem tartom magamat jó képűnek és a szövegelésem se az igazi képet privibe küldök (nem akkarom hogy megismerjenek ) (lányok válaszát várom :D), Önbizalmamat hogy tudnám növelni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarod,hogy megismerjenek?Gondolod,hogy annyi ismerősöd mászkál errefelé?:D

Bár jobb az elővigyázatosság..Volt már,hogy egy lány a fejét kitakarva a mellbőségéről kérdezett itt,és az egyik kommentelő mégis felismerte a lányt..xD

Na,de nekem küldhetsz képet,ha gondolod..:D

L

2013. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gyémántlány ***** válasza:

Küldhetsz képet nekem, ha akarsz. :)

Önbizalom növelése? Fontos, hogy ne akarj senkinek se megfelelni! Nyilván azért izgulsz jobban társaságban és azért van kevés önbizalmad, mert félsz, hogy mások nem tartanak jó fejnek, és a lányok nem bírnak. Ez nem így van! Légy önmagad, mondd, amit gondolsz, és amikor megismerik, milyen értékes vagy belül, ezek a tulajdonságok meg fogják szépíteni a külsőd, akkor is, ha esetleg nem nézel ki szupermodellnek. Ne félj, ha szerzel egy kis önbizalmat, biztosan találsz majd egy lányt, akinek te leszel a leghelyesebb, legaranyosabb és legviccesebb srác a világon! Ajánlom figyelmedbe a ,,Leckék szerelemből'' című filmet, ami egy visszahúzódó pasi átalakulásáról szól. Megtalálod youtube-on. Biztosan tanulsz majd belőle. Hajrá! :)

2013. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én még életembe nem láttam önbizalom hiányos fiút. Ez általában a lányok "betegsége" :) De az a lényeg hogy mindenképpen próbálj kezdeményezni, mert egy lány nem valószínű hogy fog. Ha odamész egy lányhoz próbálj természetes lenni és járjon az a fejedbe hogy ő is csak egy ember, akár csak te. Nem biztos hogy sikerük, de ez még nem számít kudarcnak. A lényeg az hogy mosolyogj sokat és próbálj laza lenni ;)



Küldhetsz képet ha gondolod. :)

2013. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget és a válaszokat :D
2013. jún. 26. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!