Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg, nem vehetnek át...

Tényleg, nem vehetnek át másik iskolába ahol nincs felnőttképzés ha szeptember vége fele töltöm be a 18-at?

Figyelt kérdés
Átszeretnék menni másik suliba,felhívtam őket,hogy átvennének e a szakiskolai részbe,a férfi átkapcsolt valahova máshova és egy nő azt mondta,hogy mivel náluk nincs felnőtt képzés és szeptemberben töltöm a 18-at be nem vehetnek át.. Szeptember 21-én leszek 18-éves.. Menjek be személyesen? Csomó ismerősöm azt mondja átvenniük..Nekem is van osztálytársam aki 20évesen 9.es és mégse felnőttképzésre jár...Pedig a mi sulinkban van felnőttképzés..
2013. jún. 16. 19:33
 1/5 A kérdező kommentje:
*át kénevenniük
2013. jún. 16. 19:36
 2/5 A kérdező kommentje:
* kéne venniük
2013. jún. 16. 19:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg így eszembe jutott,hogy egyik osztálytársam szintén 95ben született és októberben töltötte a 18-at még se mondták neki,hogy felnőttképzésre kell járnia...
2013. jún. 16. 20:04
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt írja az iskola oldalán: Jelentkezési feltételek:

Betöltött 16. életév, min. 10 osztályos, vagy ennél magasabb végzettség, érettségi (kivéve kőműves és hidegburkoló szakma: 8 osztályos végzettség).Egészségügyi alkalmasság.


A jelentkezőnek tanulószerződést kell kötni egy olyan vállalkozóval, céggel, akinek jogosultsága van tanulót foglalkoztatni. A cégnek akkreditációval kell rendelkeznie a Pécs- Baranyai Kereskedelmi és Iparkamarától. Amennyiben a szülő nem talál céget, akivel tanulószerződést tudna kötni, az iskola segít ebben a folyamatban.


Mindkét iskolatípusban az egészségügyi alkalmassági vizsgálatot az iskolaorvosunk végzi el. Ennek időpontjáról levélben tájékoztatjuk a jelentkezőket.

A képzések csak abban az esetben indulnak, ha kellő számú jelentkező van egy adott szakmára.

Csak azok jelentkezését tudjuk elfogadni, akik 21 éves korukig a képzést be tudják fejezni!



Én hidegburkoló szeretnék lenni, és a képzés 3 éves lenne és beleférnék elvileg...

2013. jún. 16. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:
18+
2019. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!