Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy Samsung cég hogyan képes...

Egy Samsung cég hogyan képes ezt megcsinálni egy ügyfelével?

Figyelt kérdés

Vettem 2 hónapja egy laptopot, aminek észrevettem, hogy nagyon hamar merül az akkumlátora, beviszem, hogy garanciálisan csinálják meg,felküldik pestre, megcsinálják, visszahozzák győrbe, és mikor a győri szervízbe kibontják, a fedőlapján egy horpadás látható, mondom "mi ez?".. ők is néznek ki a fejükből, látják, hogy ez nem volt ott a felküldés napján, le is fotózta "ép" állapotban a laptopot a pesti Samsung szerviz, otthagyom náluk, mondom csinálják meg("azt amit elcsesztek a szervizben")..otthagyom, egy hét múlva felhívom a győri samsung irodát, hogy mivan a géppel, mondja, hogy a Samsung számára nincs bizonyítékom affelől, hogy nem én csináltam a karcot, persze ő is érzi, hogy ez baromság, és éreztem rajta, hogy mellettem áll...


most már másfél hete ott van, még mindig valami gubanc van..de én ezt nem is értem, ezek szerint, semmi garancia nincs rá, hogy ha a szervizben ők kárt tesznek a gépemben, akkor azt kötelességük visszacsinálni?


apám is már mondogatja, hogy fogyasztóvédelemmel kéne konzultálnom..



2013. jún. 21. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki h foglalkoznak vele ha jól tudom a kijelző és az aksi nem vonatkozik a garanciára.

Egyébként apukádnak igaza lehet csak ez egy elég bonyolult és hosszadalmas művelet lesz.... :l

2013. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem tudom mennyire jött le a szövegből, a lényeg, hogy bizonyíték van rá, hogy akkor keletkezett a hiba mikor náluk volt, csak a gond az, hogy az ezt igazoló képek a Samsung pesti szervizében vannak..ha már két hete ott van remélem nem akarnak átcseszni


kissé csalódott vagyok a márkában:\

2013. jún. 21. 18:42
 3/5 A kérdező kommentje:

nem kijelző, a fedőlap, az akksit meg meg csinálták már..

az általuk okozott kár helyreállításáról van szó

2013. jún. 21. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem ezt az ASUS akkor hivatalos garanciális javitója az ALBACOMP csinálta meg. Az asusnál lefotózták a gépet, teljesen ép volt. A monitorja néha vibrált, ez volt a gond. Két hét múlva visszaküldték nekem a gépet javítatlanul, mondván valami ragadós folyadékot öntöttem bele , emiatt nem működik a képernyő. Csakhogy aképernyő működött, csak vibrált és ezt az asus hivatalosan is jegyzőkönyvbe vette, mielőtt elküldték az albacompnak. A vége az lett, hogy a fogyasztóvédelemnél feljelentettem őket, valamint bementem hozzájuk és perrel fenyegettem meg őket. Csak akkor voltak hajlandók a jogos garanciális javítást elvégezni.
2013. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez szomorú, én nagyon nem szeretek ilyet tenni, de lehet ez lesz belőle:\
2013. jún. 24. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!