Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Körülbelül 2 hete egyfolytában...

Körülbelül 2 hete egyfolytában rémálmaim vannak, van, hogy 1 éjszaka akár többször is. Miért van ez? Mit tegyek, hogy elmúljanak?

Figyelt kérdés

Nyáron is volt, hogy egy hónapig alig aludtam, féltem aludni! Visszatérő rémálmaim voltak.

Most is hasonló a helyzet! Van egy álom, ami visszatérő! Amikor evvel álmodok mindig a saját sikításomra kelek!

De vannak egyszeri álmaim. Van mikor egy éjszaka 3-4.

Vagy engem akarnak megölni, vagy én ölök meg valakit. Vagy egy szerettem hal meg, de én mégis látom.

Tegnap bátyám halálát álmodtam meg, szörnyű volt. De én mégis párszor láttam. Akkor teljesen kiborultam. Akkor is arra keltem, hogy azt hajtogatom " Nee!Neee" Kezd már felőrölni. Egész nap idegbeteg vagyok, fáradt és persze szomorú. Reggel kell kb. 2 óra, hogy elálljon a kezemből a remegés. Egyszerűen már mindentől félek. Reggel az utcán sötétbe csak telefonálva vagyok hajlandó megtenni az utat! Mert a visszatérő álmomban mindig reggel sétálok a sötétbe amikor megtámadnak. Ez eléggé frusztráló. Minden reggel átélni az álmom egy részét.. :(


2009. okt. 13. 16:51
 1/8 A kérdező kommentje:

Volt egy nagyon durva álmom.

Egy temetőbe vagyok (ha temetővel álmodok, mindig ugyan ezt a helyet álmodom, meg. Még sosem jártam ott, nem tudom honnan vettem) És keresek valamit. Egyszer csak meglátok egy nagy szobrot, kb ugyan akkora mint én és egy lányt ábrázol, de torz. És életre kelt a feje. Engem szugerált, mintha gonosz erők lettek volna benne és nekem meg kellene akadályoznom őt. Letéptem a fejét a szobornak de megjelent egy papa. Én megöltem a papot, vagyis azt hiszem. Rádobtam a fejére a beton szobor darabot amit letéptem. a következő képkoca, ahogy ásom ki a 2 kezemmel a földből a mamám sírját. éreztem a fájdalmat az ujjaimba a körmeim levoltak törve.. Nagyon durva volt.

Aznap használhatatlan voltam.


Meg volt egy álmom amibe kiverték 2 fogamat. Ez nem túl jó jel.


Párszor már megerőszakoltak vagy épp megvertek, megakartak ölni, kiraboltak..

2009. okt. 13. 16:57
 2/8 A kérdező kommentje:
papa=pap!!!!
2009. okt. 13. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha az álmaidban sokat szerepel a halál, lehet, hogy a való életben is meghalt valakid, vagy történt veled valami sokkoló. Vagy csak túlságosan félsz attól, hogy valakit elvesztesz, vagy úgy érzed valamilyen helyzetből nem tudsz menekülni.

Nekem is sokszor van rémálmom, sokszor álmodom azt hogy meg fognak ölni, vagy hogy sötét van és nem tudom hol vagyok, vagy csak azt, hogy menekülök, futok valahonnan, de nem visz a lábam. Régebben, és még most is néha sokszor keltem sírva, de aztán megpróbáltam a fejemben tartani, hogy csak álom volt, nem valóság. Tudom hogy nehéz, ha egyszer olyan valóságos és rémisztő, de meg kell próbálni.

És hogy mit tehetsz azért, hogy elmúljanak? Az biztos, hogy nem ok nélkül álmodsz ilyeneket, így próbál üzenni a lelked hogy valami nincs rendben vele. szóval ha számodra nem is nyilvánvaló, próbálj meg rájönni, hogy mi a baj.

2009. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kellemetlen,d e ne aggódj, túl leszel rajta. Figyelem! Semmi, ismátlem, semmi amit álmodsz nem fog valóra válni! SEMMI!!! Megértelek hogy borzasztó mindig rosszat álmodni,de hiába jársz ugyanott ahol az álmodban, hiába olyanok a körülmények, nem fog soha megtörténni ugyanaz a való életben mint álmodban! Hogy mit tegyél? Egfy nagyon nagyon hatékony módszer,ami megnyugtatja, ellazítj a lelkedet, és kiegyensúlyozott leszel: nézz a youtubeon egy jógavideót, és próbáld meg megismételni az egyes mozdulatokat sötétben, mécsessel, hárfazenével. Meg fogsz nyugodni, és nem fogsz ennyit rémálmodni :)
2009. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!! :)

A sötétben gyertyafénnyel az a problémám, hogy mindig egyedül vagyok itthon hétköznap és az egész házat kivilágítom, ahogy besötétedik.. Nagyon félek sötétbe, bárhol is vagyok! De a fura az, hogy csak teljes sötétségbe tudok aludni.. :D


Csak tudjátok annyira félelmetes. Rettegésben élek, ahogy egyedül találom magam. Meg én nagyon anyás vagyok és ha pár napig nem beszélek vele, teljesen kiborulok és csak még rosszabb lesz. Egész nap az álmok járnak a fejembe! Anyuval hétköznap szinte csak telefonon tartom a kapcsolatot.. És amikor megyek haza akkor szoktam felhívni ilyenkor mindig bőgök, kerülő úton kell hazamennem, ahol egy lélek se jár, hogy ne lássanak sírni...

Napi 5-6 órákat tanulok itthon, de semmi nem megy bele a fejembe, teli vagyok 1-sel.. jobb jegyem csak a 2-es.. Amikor eddig jó tanuló voltam..

Anyu orvoshoz akar vinni, mert össze omlottam. De kb 2 hónap múlva jutok el oda, addig pedig megőrülök.

2009. okt. 13. 18:35
 6/8 anonim válasza:
ez gáz.velem ugyanez a helyzet.én is rettegek sötétben te mitől félsz?ird+ hátha tudunk segiteni egymásnak. roberta
2009. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Úristen.. Hát az nagyon hosszú lenne.. Mert mindhez történet dukál!

Ami ide tartozik, az a sötétség!

Tudod nagyon sokat álmodom azt, hogy valamilyen testi erőszakot hajtanak végre rajtam! (Értem itt verés, gyilkolás, megerőszakolás stb..)És ezekbe az álmokba mindig sötét van!

És ezt mindig középkorú férfiak csinálják! Én még a sötétségnél is jobban félek a férfiaktól! A buszon reggel/délután/este mindig belém áll a kapa, hogy nehogy betaláljanak, vagy egyáltalán ne hogy leüljenek mellém!

És nagyon sok igazság van abba, hogy amitől félsz, azt vonzod magad köré!

Egyszerűen minden naposak az álmaim átélése!

A torz, beteg emberektől menekülni tudnék, egyszerűen sírógörcsöt kapok amikor látok egyet! Egyszer buszmegállóba álltam, megállt egy volán busz, leszálltak az emberek, 1 ember maradt az ajtóba és hát oda néztem annak az embernek az egész arca torz volt, el volt folyva az arca (mintha maszk lett volna rajta) nekem aznap anyám mellett kellett aludnom de csak bőgtem mert azt éreztem ott áll mellettem... Nagyon megijedtem akkor..

A férfiak napi szinten betalálnak, volt hogy nekem jöttek, megütöttek, elkapták a nyakam volt hogy megfogdostak.. Meg ilyen elmebeteg emberek, hogy mutogattak..

Szóval kb. így ezek. sötétség, férfiak, torz emberek! Amik az álmaimban megjelennek..

2009. nov. 18. 20:06
 8/8 anonim válasza:
szia,szerintem neked fobiád van,vagy pánikbetegséged,sürgősen menj dokihoz.nekem ilyen félelmeim nincsenek mielőbbi gyogyulást kivánok. roberta :))
2009. nov. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!