Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik a vagyaid, mik az almaid?...

Mik a vagyaid, mik az almaid? Mi tenne boldogga? Es hol tartasz most? Kort is irjatok kerlek.

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

álomom: Mangaka lehessek! (Nekem nem jönnek be az olyan célok amit túl könnyen el lehet érni olyan kell ami egy életen át tart)


Ami boldoggá tenne: Eljussak Japánba (azon belül Hokkaidóba)


Ahol tartok: Japánul tanulok és jól haladok :D


L/13

2013. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
bocsi: "álmom"-at akartam írni
2013. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Álmom...


Nem népszerű akarok lenni, hanem csak simán szerezni egy-két hóbarátot. Azt akarom csinálni amit valóban szeretek.


Ahol tartok...


Ülök a gép előtt egész nap, és azon töröm a fejem hogy milyen videokártyát vegyek, mert szaggat a Crysis. Közben meg eszembe jut, hogy edzőterembe is kéne már menni hogyha kiváltottuk a korlátlan bérletet... Aztán este mikor meghallom a koncerteket, eszembe jut az is, hogy mi a francért nem kérem meg a rég látott barátaimat hogy menünk együtt. Mikor meg ott tartok hogy mindjárt felteszem a kérdést, akkor visszahőkölök, mondván hogy mi lesz ha elutasítanak.


Most is ezen rágódok.


15/L

2013. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
"hóbarátot" = barátot
2013. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
és most kb az egész életemet leírtam neked
2013. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Hmm...jelen pillanatban az, ha az a személy akit elvileg megbántottam venné a fáradságot és feljönne skypera, hogy megbeszéljük. Aztán örülnék ha nem szeretnék folyamatosan bele ebbe a személybe, hanem megtudnám tartani a baráti viszonyt.

Nagy álmom, hogy külföldön élhessek, esetleg legyen egy vállalkozásom. 17/f

2013. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

:)


Hajra Japanhoz! Hidd el nincs az olyan tavol, tanuld a nyelvet es figyeld az osztondijakat mar most akar gimi alatt!!!


15/lany, hivd el oket! Mit veszithetsz? Ha a rosszabbik lehetoseg jon be es nemet mondanak akkor is ugyanott vagy mint most... rosszabb nem lesz. De ha igent mondanak akkor meg buliztok egy jot!


17/fiu miert nem hivod fel telefonon holnap az sokkal szebb :)

Es kulfold is elerheto! Ugyesen!

2013. jún. 30. 21:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Álmom?Az hogy legyen elég benzinem mindenhová,és kísérjen el az őrangyalom! :)

Jelenlegi álmom egy normális nő összeszedése,aki szeressen Velem motorozni.

Hogy hol tartok?Az élet közepében ,mikor rengeteg tenni valóm van,sok a munka ,kevés a szabadidő és a pénz is hamar elmegy.Most célom hogy másik munkahelyre menjek,hogy összehozzak annyi pénzt hogy minden hétvégén menjek el motorozni az ország másik felébe vagy esetleg külföldre is(tengernek örülnék a legjobban)

Én részben boldog vagyok,mert nem panaszkodhatom semmire sem ,azon kívül hogy nincs normális barátnőm,asszonyom.

stb.

28F

2013. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Álmom/vágyam:

Bárcsak viszont szeretne Ő (előre szólok, lány), akiért bármit megtennék.


Ez tenne boldoggá. Most ott tartok, hogy folyamatosan veszekszünk, és bármit teszek, az rossz.


17/f

2013. júl. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 9/9

Szóval barátnőd az illető?

mert ha igen akkor még könnyebb helyzetben vagy mint hinnéd.

Ne veszekedj vele,hanem mindig tegyél a kedvére,vidd el olyan helyre amit ő szeretne megnézni,foglalkozz Vele az a lényeg!

Szerintem ne szórakozz,menj szedj neki rózsát ,add oda neki és csókold meg,mond el neki hogy nagyon szereted és kész.Ha sokat veszekedtek,lehet nem lesz jó vége ha csak valamelyikötők nem változtat a dolgokon,vagy nem simultok jobban egymáshoz.Lehet hogy most Neked kéne picit papucsnak lenned csak hogy éreztessed vele hogy fontos számodra.Ha nem tudjátok helyrehozni a dolgokat és mindig veszekedtek akkor szakítsál vele,mert akkor csak az idődet pazarlod mellette!

2013. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!