Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy csinálhatnék magamnak...

Hogy csinálhatnék magamnak amnéziám hogy elfelejtsek mindent?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok a Depresszió összes tünetei kijöttek rajtam az öngyilkosságon gondolkodtam de azt inkább hagyom és kitaláltam az helyett hogy inkább az emlékeim törlődjenek csak még nem tudom hogy. Hogy tudnék amnéziát csinálni magamnak? 17/F

2013. júl. 2. 15:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Amnéziát*
2013. júl. 2. 15:16
 2/7 anonim ***** válasza:
jaj
2013. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is sokszor gondoltam arra, hogy jó lenne emlékeket törölni az agyamból. Nem tudtam. de sikerült jó mélyre elásnom a rossz dolgokat azzal, hogy csak a jókat szoktam felidézni. Mondják is nekem néha, hogy csak a jóra emlékezem.

Gondolj arra, hogy ami nem öl meg, az megerősít. A negatív dolgok megélése nélkül nem lennél teljes ember. Így viszont erős egyéniség válik belőled.

2013. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
csinálj úgy mindent, hogy ne akarj amnéziás lenni
2013. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lobotómiát asszem már nem csinálnak....
2013. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Skywalker33 ***** válasza:

Halihó,


elég ha nem foglalkozol a múlttal amíg meg nem erősödsz.

Megerősödni szerintem csak úgy lehet ha magasabbról tekintesz magadra és a dolgaidra.

Fő technikának a meditációt ajánlom.

Idősebb koromban meditációban vissza mentem a kellemetlen helyzetekhez gondolatban, és ott a jelenlegi szerető, erős énemmel gondolatban gyógyítottam a régi személyiségemet és azokat is akik még részt vettek a szituációban.

Segített! :)


Most elindulhatsz először a pszihologus, vagy autogén tréning irányába ha nem hiszel még az Égi tudományokban.


Szép Napot! :)

T.

2013. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
AGYMOSÁS!!!
2013. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!