Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A kreativitás fejleszthető?

A kreativitás fejleszthető?

Figyelt kérdés
Felnőtt korban szerintetek lehetséges a kreativitás fejlesztése, mert szeretnék a sajátomon javítani! Néha elég ostobának és merev gondolkodásúnak érzem magamat. Azonban ezen szeretnék változtatni, valahogy szeretném megtanítani magamnak, hogy folyamatosan gondolkodjak. Van valakinek tanácsa?

2013. júl. 2. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, olvass sokat, az állítólag jól növeli...
2013. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Én nem tudom, hogy mi igaz abból amit az első mondott, hogy az olvasás segít, de az tény, hogy amióta az eszemet tudom sokat olvasok, és az emberek szerint rendkívül kreatív vagyok.


17/F

2013. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ezt jó hallani (vagyis olvasni)! :)
2013. júl. 2. 21:09
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez születendö dollog. Én mondjuk kreativ vagyok de csak azert mert családi örögség.
2013. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
És a csapnivaló helyesírás? Az is családi "örögség"?
2013. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Ha egy kics figyelmesebb lenel uttolsó akor tutdnád hogy nem diret irok igy ha nem mert dixgárfiás vagyok de inkább ez mint raszista.
2013. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
A rasszizmus faji megkülönböztetés, ennek köze nincs hozzá, mert nem a származásod tettem szóvá... Mellesleg honnan az anyám kínjából tudtam volna, hogy nem hülye vagy, hanem dixgráfiás.
2013. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké, bevallom én nem erre lettem volna kíváncsi! ^^"""
2013. júl. 3. 23:03
 9/9 anonim válasza:
menj el táncolni! pl. a kortárs tánc nagyban fejleszti a kreativitást, főleg az improvizáció!!
2013. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!