Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most mi történik velem?

Most mi történik velem?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy van vonzalmam a lányok felé is, de eléggé csekély. Érzelmileg nem vonzanak, csak testileg. A fiúk viszont érzelmileg és testileg is vonzanak. Van hogy éppen lányról fantáziálok, de olyankor semmi érzelem. Viszont van egy fiú, aki nagyon tetszik, és bár tudom, hogy semmi esély rá, mégis sokszor elképzelem, hogy együtt vagyok vele és tényleg szeret engem.


Nagyon félek, mert nem akarok egyáltalán a lányokhoz vonzódni. Lehet hülyén hangzik, de sírhatnékom van akkor ha arra gondolok, hogy komolyan lehet vonzalmam a lányok felé.

Mi van velem?

16/L

Köszönöm.


2013. júl. 3. 23:22
 1/6 anonim válasza:
Ne aggódj, a korodban ez normális. 1-2 év és kikristályosodik, van-e okod félni, amitől amúgy sem kellene félni, mert ha te olyan vagy, akkor olyan vagy.
2013. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sok nő/lány érez igy, nincs ezzel baj. Ettől még kiegyensúlyozott boldog heteroszexuális kapcsolatod lesz.
2013. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kíváncsiság teszi talán. Ne aggódj, legfeljebb biszex leszel, az ma már társadalmilag elvárt... izé, elfogadott.
2013. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen már lassan alap dolog lesz a bi, szóval ne aggódj!!
2013. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Edesem atol felsz kiközösitenek ilyen ért nem fognak. Söt nekem is van ilyen ismersöm. Tehát semi baj.
2013. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de nem attól félek hogy kiközösítenek, vagy ilyesmi... Hanem nekem vannak elvárásaim magammal szemben.
2013. júl. 4. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!