Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az ember miért viselkedik...

Az ember miért viselkedik egész másként társaságban, mint ha két szemközt lennének?

Figyelt kérdés

a tesóimról nagyon lejön, ez az egész, rólam is de talán annyira nem..


pl múltkor voltunk strandon a legjobb barátommal azt ha ő is sok ember körül van, akkor mintha sima haverként kezelne..néha beszólogatunk egymásnak hülyeségből, aztán az utóbbi kissé fura volt számomra, mondom neki (de csak baromságból), hogy hájas disznó, mert mondta, hoyg felszedett egy keveset...erre ő mondja, hogy "nem mondták még neked, hogy jók a melleid"(mert kondizok, és már felszedtem némi izmot), olyan gúnyosan, de főleg az zavart, hogy a kis körünkben kb mindenki röhögött, csak nyilván én nem...szinte cikinek éreztem azt, amiért már évek óta teszek, a sport fontos nekem


ez mitől van, ha én szólok be akkor még a saját öcsém sem röhög, mindig velük van, az ő poénjaikon nevetgél..


ez valami családi vonás lehet vajon? ugyanis a nagyobb tesómmal is teljesen ugyanezt érzem, meg most az öcsémmel is, a legutóbbi óta felerősödött bennem


19f



2013. júl. 8. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbál nálad nagyobb rangba lépni. Meg esetleg menőzésből. De nem családi vonás. Ne legyél h@lye, ha mindenki röhög egy ilyenen például akkor kezdj el te is röhögni!Akkor megmutatkozik,hogy szánalmas a "vicce",poénja". Ne hagyd,hogy elszomorítson.Próbáld vele betartatni azt,hogy te mégis csak a bátyja vagy és tiszteletet érdemelsz. És próbáld meg azt,hogy pl.: Te is röhögsz amit mondd és találj re ellenérvet! Én így fogom fel. 15F
2013. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!