Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki, aki közel áll hozzád,...

Valaki, aki közel áll hozzád, nagyon beteg, és egy hónapon belül meg fog halni. Könyörög neked, hogy mérgezd meg, ne kelljen szenvednie. Megtennéd?

Figyelt kérdés
2006. nov. 5. 11:42
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
81%
Ha megtenném utánna magammal is végeznék
2006. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
nem
2007. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom
2007. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
neeem! nem tenném meg!!
2007. ápr. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg képesek lennétek végignézni és végighallgatni a saját anyátok, férjetek, gyermeketek reménytelen és kilátástalan vergődését, könyörgéseit?

Én nem tudom, hogy mit tennék, de tartok tőle, az sem aki most határozott nemmel felel.


üdv.: hegedor

2007. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Megtenném, hisz könyörög. Vagyis biztos hogy nincs más megoldás, de csak akkor ha ugyis meghalna...Én sem, és szerintem ti sem szeretnétek ha fájdalmasan, és szenvednetek kéne a halállos ágyatokon. Hatudom, hogy igy neki könnyebb lessz, akkor, IGEN, megtenném... Ezér bárki elitélhet, de kétlem, hogy akárki végignézné az egyik szerette halálát és szenvedését.de ha igen, akkor a szive egy jégcsap...:S
2007. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze csak akkor, ha ezért nem kerülnék börtönbe meg hasonlók (egyelőre azt hiszem büntetik az ilyesmit).
2007. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem nem. Tudok egy hasonló esetről, amikor egy anya gyógyithatatlan beteg és nagyon szenvedő lánya könyörgésére (ugy emlékszem 12-14 éves volt a kislány) a fürdőkádba áramot vezetve vetett véget a gyermeke életének. Annak idején (kb 15-16 éve) elég nagy port vert fel az ügy. Gyilkosságért elitélték az asszonyt, de az akkori köztársasági elnök kegyelmet adott.
2007. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Megtenném, nem vagyok szadizmusra hajlamos, hogy végignézzem, ahogy a hozzám nagyon közel álló ember, az én hibámból a nap 24 óráját embertelen kínokkal küzdje végig.
2007. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

végig kellett nézném anyám halálát hónapokon keresztül. fájdalmak közepette, s a büszke nőből egy elesett zombi lett. mégegyszer nem csinálnám végig. ha ilyen helyzet állna elő újra, s a valaki kérné tőlem, minden gondolkodás nélkül megtenném, de sosem bocsátanám meg magamnak, hogy megöltem, de azt sem, ha hagytam volna szenvedni. így legalább neki könnyebb lehet!

ez egy nagyon kemény kérdés!

2007. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!