Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Össze vagyok zavarodva, már...

Össze vagyok zavarodva, már azt sem tudom ki vagyok és hogy milyen a személyiségem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Néha kedves vagyok az emberekkel, néha viccelődök velük, néha meg egy bunkó állat vagyok. Általában mikor a barátaimmal vagyok rengeteget hülyülünk, néha túlzottan is, és ezen változtatni akartam, ezért mindig máshogy viselkedek. És követni akartam a kedves emberek példáját, ezért már azt sem tudom ki vagyok, és teljesen össze vagyok zavarodva. Nagyon elegem van már. Azon is elkezdek sírni, ha az egyik barátnőm nem mellém ül, hanem egy másik lány mellé, a másik pillanatban meg már azért kapok röhögőgörcsöt, mert valaki a fejemre tett egy sálat és már 10 perce folyamatosan nevetek. Elvesztettem magamat és már hetek óta azon gondolkodom, hogy ki is vagyok valójában. Kérlek segítsetek! 13/L

2013. júl. 14. 22:51
 1/8 dani900 ***** válasza:
100%
Ne izgulj, 13 éves vagy, ilyenkor pont az a dolga mindenkinek, hogy próbálgassa a saját határait, és másokét is, így lesznek tapasztalataid, és így fog kialakulni a személyiséged, így jössz rá, hogy mi az, ami jó, és mi az, amit nem akarsz többet csinálni.
2013. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat 1. kommentelő :) Csak így nekem most nagyon rossz, mert nem csak mások számára, hanem saját magam szerint is kiismerhetetlen lettem és nem tudom hogyan cselekedjek ezért mindig 100-szor meggondolom mit is tegyek, de természetesen a végén úgy se az lesz, ahogy eldöntöttem:D
2013. júl. 14. 23:05
 3/8 dani900 ***** válasza:

Attól félsz, hogy hibázol?

Nem kell félni, olyantól, ami még be sem következett, úgy is fogsz hibázni, sokszor, de ebből tudsz majd építkezni, gondolj bele, amég nem égeted meg a kezed a tűztől, addig nem is tudod, hogy az mennyire fáj, csak miután jól megégetted magad, azután fogod tudni, hogy nem nyúlsz a forró dolgokhoz. Szóval, ha nem csinálsz valamit azért meg, mert félsz, hogy rosszul sül el, sosem fogod megtudni, hogy mi lett volna ha....


Nem azt mondom, hogy ezután menj fejjel a falnak, de ha elfogadod, hogy hibázhatsz, mert ember vagy, akkor könnyebb lesz túllépni is a rossz tapasztalatokon :)

2013. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem attól félek, hogy mi fog történni ha hibázok. Én a pillanatnak élek, és mindig is úgy voltam vele, hogy a jelen a fontos és nem a jövő, és hogy mi fog történni, azzal majd akkor foglalkozom, ha eljött az ideje. Nekem csak annyi a gondom, hogy nem tudom ki vagyok, mint írtam, de köszönöm a válaszodat :)
2013. júl. 14. 23:20
 5/8 dani900 ***** válasza:
Ha 100-szor meggondolod, hogy mit tegyél, akkor mégiscsak a következményektől félsz, azt mérlegeled, hogy melyik megoldás lenne a legjobb. Amúgy, nem olyan nagy probléma, sokan 20-30 évesen sem tudják mit akarnak, és kik is ők valójában, ha majd akkor sem fogod tudni, akkor lesz baj, de az nagyon sok idő még, és ez nem egy állandó állapot, majd változik a helyzet, és te is változni fogsz.
2013. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm és remélem igazad lesz :)
2013. júl. 14. 23:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért is lehet , mert most menstruáltál először, nem rég, most kezdedz nővé válni. Ez nehéz korszak , hajrá ;)

Egy anyuka

2013. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a személyiség kialakuláshoz tapasztalatok kellenek. Ha most nem tudod ki vagy az azért van mert még rengeteg minden van ami felfedezésre vár és rengeteg mindennel fogsz szembesülni amiről te majd gondolatokat formálsz, és azalapján dől el a személyiséged hoyg az adott dolgokhoz hogyan viszonyulsz.
2014. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!