Velem van a baj?

Figyelt kérdés
sziasztok.segitsetek kerlek. 19 eves lany vagyok.eleg nagy problemaval. 2,5 éve parkapcsolatom van.es azt vettem eszre hogy a baratomon kivul senkim nincs.bar regen is csak ilyen kamu barataim voltak akik kihasznaltak..meg volt egy vagy fel eve o is leszar..meg mindenki eltavolodik tolem.pedig kedves vagyok mindenkivel.most nemtudom,hogy a regii barataimnak is miert volt jo kihasznalni,es emellett meg hzaudoztak is rolam..telejsen nem ertem.. akkor en most rossz ember vagyok? :(

2013. júl. 20. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz másokkal. ha ott van a barátod, akkor élvezd a jelenlétét, hiszen egymásnak vagytok a legjobb barátai is. Nincs veled gond és a legtöbb ember hidd el ugyan így van a dologgal.
2013. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolkodj sokat magadon, hogy vajon miért távolodnak el tőled az emberek. Ha pedig nem tetszik, változtass rajta.
2013. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!