Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki az az 15 évesen imásom a...

Ciki az az 15 évesen imásom a komolyzenét?

Figyelt kérdés

Imádom őket, nagyon megnyugtatóak! De az én korosztályom inkább ezeket a divat zenéket hallgatja jobban...félreértés ne essék én is szoktam hallgatni őket, de valahogy a komolyzene le tud nyűgözni még ha 100-szor is meghallgatom.

Az énekórákon mindenki fújjol ha meg kell hallgatni pl. a 4 évszak valamelyik részét, amikor vége én legszívesebben mondanám hogy hallgassuk meg még egyszer.

Nem tudja rólam senki ezt, legtöbbször buszozás közben is ilyen zenéket hallgatok. Amúgy lány vagyok!


2013. júl. 20. 22:54
 1/7 A kérdező kommentje:
imádom*
2013. júl. 20. 22:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Ciki? Nem ez a jó szó rá. Én inkább azt mondanám, hogy lehet, nem menő, de nagyon-nagyon-nagyon értékes tulajdonságod ez.

Legyen mindig nagyon sok örömöd benne!

2013. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam komoly zenét hallgatni, nincs ezzel semmi baj.
2013. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Mert mások annak tartják? Na és akkor? Én is hallgatok néha komolyzenét, pedig 1 évvel fiatalabb vagyok.. Ha te ezt a zenét szereted, másoknak szerintem nyolc.. Ne hallgass olyan zenét, amit nem szeretsz, ez a lényeg! :)
2013. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
dehogy ciki :)
2013. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem sem ciki, és ne félj, ha megtudják az emberek, hogy szereted a komolyzenét, attól még nem fognak megutálni. 16 éves fiú vagyok, és amit tapasztalok: a kedvenc zene gyakran kimutatja a személyiséget is.
2013. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
+ én is szeretem a komolyzenét, főleg Bachot :)
2013. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!