Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elviselhetetlen a személyisége...

Elviselhetetlen a személyiségem, mit tudnék vele tenni, hogy változtassam meg?

Figyelt kérdés

Kb. minden fiatal, akivel megpróbáltam összebarátkozni, ezt gondolta eddig rólam, szóval valószínűleg így is van.

Persze tudom, hogy így ismeretlenül nem lehet megmondani, mi velem a baj, de akármi is az, mit tehetnék annak érdekében, hogy megváltozzak, hogy kevésbé legyek elviselhetetlen?

Interneten mondták ezt főleg egyébként, akikkel ott beszéltem, de lehet élőben is ez a véleményük.

18/F


2013. júl. 25. 12:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nálunk van 1 olyan gyerek, aki olyan témákról beszél, ami másokat nem érdekel, meg sok baromságot hord össze, és többször szóltunk neki, ráadásul viccelődtünk is az osztályban erről, pl. piszkálták vele. Igazából 17évesen arról áradozott, hogy az ő faterja milyen cuccokat vásárolt, meg, h mennyiért. Szóval a mai napig nem állt le vele.. Meg arcoskodik, közben 1 senki, aztán ez miatt keveredett már pár verekedésbe is. Ha pedig mondják, hogy milyen vagy, akkor kérdezz rá, h miért, stb..
2013. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Elviselhetetlen vagyok..néha mások szerint is de legtobbszor én nem bírom elviselni magamat..ha gondolod írj privátban..17/L
2013. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Egy kérdés.Érettebbnek, érettebb gondolkodásúnak tartod magad a többi veled egykorú fiatalhoz képest?


Ha ezt megválaszolod, akkor én meg leírom, mi a helyzet.

2013. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Általában nem, de van jónéhány velem kb. egykorú ismerősöm, akiknél érettebbnek érzem magam, persze nem adom egyiknek se a tudtára, és nem is beszélek lekezelően senkivel.

Meg az van, hogy én nem olyan dolgokról szeretek beszélgetni, mint a korombeli fiúk többnyire (ez talán baj), hanem időjárásról, és ilyen komolyabb dolgokról, meg nyilván ismerkedni velük, elég sok mindent kérdezek néha azokról, akikkel beszélek.

2013. júl. 25. 15:05
 15/21 anonim ***** válasza:

Én ugyan így vagyok, nem jövök ki valami jól a korombeliekkel.Most nem nagyképűségből, de érettebbnek tartom magam náluk, szinte nincs is közös téma, az idősebbekkel jól kijövök.

Szóval szerintem te is érettebb vagy mint a többi, nekik még később lesz az fontos, ami neked már az.

2013. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 mahonia válasza:
nagyon egyszerűen a vérére járhatsz.. kezdj el komolyan önismeretet tanulni. én kb 2-3 éve kezdtem de ha tényleg ráfekszel akkor 1 év alatt nagyon sokat lehet fejlődni. ez nagyban függ az életkortól is. én kb 32 évesen kezdtem és most vok 35 (nő). magadon keresztül megismered az egész világot és az embereket is... könyveket is olvashatsz, v vannak különböző önismeretin tanfolyamok, hanganyagok amik megvásárolhatók. nagyon hatásos mindegyik.. ezeket úgy célszerű "kiválasztani", h ők választanak ki téged :) az-az, amikor megragad vmi akkor az az "igazi". lehet h vaki ajánlja, v te mész utána egy könyvesboltban.. nem tudom hány éves vagy, de ha nagyon fiatal mondjuk 25 alatti kb. akkor célszerű élő tanfolyamon részt venni.
2013. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 mahonia válasza:
most látom :) 18/F háááát, akkor csak annyi a tanácsom h xard le őket és érezd jól magad !!! :) a lényeg: a legkevésbé az érdekeljen h mit gondolnak mások! >>> ha ez meg van jó úton jársz...! :)
2013. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Minden ember más és más. Te is. Nem biztos, h. változnod kellene. Mások sem változnak a kedvedért olyanná, mint Te vagy. Aki szeret, ilyennek szeret. Nyugi. Erzsi60
2013. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet, még nem volt barátnőm, pár csaj mondott olyat, hogy "idegesítően okos", vagy "idegesítően okoskodó" (nem ugyanaz!), legalábbis én még nem nagyon találkoztam olyan emberrel, akivel tudnék az augmentációkról, vagy a Deus Ex című videojátékról beszélgetni, ezért inkább elmegyek fórumokra, ahol viszont mindig találok pár embert, akivel tudok erről pár szót váltani.

Megoldás: amíg meg nem változunk, ott van az internet.

15/F

2013. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Bárki is mondja hogy baj van veled, ne változz meg.
2013. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!