Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem kell az életem. Mit...

Nem kell az életem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Teljesen elegem van mindenből. Tudom, hogy örülnöm kéne azért, amim van és nem kellene eldobnom, mert másoknak ez nem adatott meg. De már annyira nem érdekel semmi.. és ez nem most jutott először eszembe, több mint 1 éve kezdődott. Bocsi a hibákért, telóról vagyok. 16
2013. júl. 28. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2013. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Miért érzel így? Magányos vagy? Nem jól megy a tanulás? Családoddal van baj? Miért érzel így?
2013. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs mit tenni csak ha esetleg elmész egy szakemberhez és ő majd többet tud neked mondani. Egyébként nekem is gyakran eszembe jut, csak ezzel a baj, hogy mi nem itélkezhetünk a saját életünk felett. Mivel ugyanebben a cipőben járok mint te nem sokat tudok segíteni csak leírom a tapasztalataimat. Szóval én tébb mindent kiprobáltam de úgy igazán semmi sem segített, esetleg még az ha megprobálod magadnak azt mondani, hogy lesz jobb is és minden változhat ha még nem is tünik úgy és ha még sokat is kell várni. Kérj segitséget!!! Üdv 18/L
2013. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kezd ott, hogy el kezdesz álmodni. Miről szoktál képzelődni ami jó dolog? Képzeld el, minden esete, addig ameddig megtaládod a célodat. Aztán valósítsd meg! :)

Suli, lecke, vacsi alvás. Nagyon montom az ember élete. Ebből ki kell tőrni.

Addig ameddig kitalálod az álmodat, adok egy mindennapi feladatott. Tegyél jó másokkal! :)

De arra készülj fel, hogy sokan a jót rosszal fogják viszonozni, csak ne süllyedj le a szintjükre. Húzz egy határvonalat, hogy ezt már nem fogom megtenni, akkor is higgadt, és nyugodt maradok.

Keress értelmes baráti társasággot, esetleg valmilyen klubbot, hobbit amit szeretsz csinálni!

Nem érdekel semmi. Régebben mi akartál lenni? Valósítsd meg! Nagyon sokan le fognak beszélni, hogy úgysem fog menni, a feltételek se jó, meg ez , meg az! CSak egy valami számít, hogy TE mit gondolsz, és nem az, hogy mások mit mondanak. Többségében az emerek sajnos csak rosszat kapnak egymástól. Már lassan ez vállik menővé. Árral szemben kell haladni, ami nem könnyű kezdetben. De ha már rajta vagy az úton akkor már menni fog, csak nehéz rámenni, az árral szembe menni. De sikerülni fog! :)

2013. júl. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jókat mondtak az előzőek főleg az első!!Sokan így vannak vele pont ahogy te és ez anyagiaktól független kivételesen...,köztük sokszor én is.Ez egy rossz időszak mert rossz irányba fordult a világ én csak azt tudom neked elmesélni hogy én hogy próbálkozom ..nem kell túl komolyan venni az életet és a dolgokat és a gondokat persze túl lazán sem csak amit kell!!Meg kell élni a pillanatokat és a kapcsolatokat rácsodálkozni a világra jó értelemben amit nem értesz vagy zavar nyugtalanít annak meg megkeresni a forrását és a válaszát valahol csak meg leled..és ne érezd rosszul magad ha sokszor visszaesel nem vagy egy fura ember,se egy problémás ilyenkor kibeszéled magadból,kisírod,ki depized majd újra tudatosan megpróbálsz megint élni kutatni,szeretni,örülni ez a nyitja nekem legalábbis!Ha tudok segíteni rám írhatsz akár!Minden jót kívánok!Tarts ki!
2013. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nagyon sokat segítettetek!
2013. júl. 31. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!