Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt még, aki egyetem/főisk...

Van itt még, aki egyetem/főiskola alatt nem vett részt az "össznépi rendezvényekben"?

Figyelt kérdés

Magamnak való vagyok, kevés emberrel érzem jól magam igazán. Meg kell válogatnom azokat, akik jobban elfogadnak, kevésbé akarnak megváltoztatni és több közös témánk van.


Jobban szeretek tanítás alatt ismerkedni, majd mondjuk délután egy teaházba beülni azokkal, akikkel jól elvoltam.

Gólyatáborba még elmentem, utána már kocsmázásra is, mert akkor még nem ismertem meg a csoportból azokat, akikkel majd jól elleszek.

Azóta semmin nem voltam.


A diszkót alapból nem szeretem. Nem szeretem azt se, amikor az ivás a lényeg.

Ráadásul a kevert piákat szeretem, de nem bírja a gyomrom. Így a borral vagyok el igazán. Tehát ha akarnám, se lenne könnyű leinnom magam, még a részegség beállta előtt jóval hánynék.


Inkább közösségbe járok, vagy önkénteskedni, vagy összetrombitálom a volt gimis illetve a mostani barátaimat (már többen ismerik egymást, jóban vannak, ha ráérnek, szívesen járnak össze). Velük piknikezem, teaházazunk, kávéházazunk, mozizunk.


Van még ilyen?

Nem véleményt kérek arról, hogy mi lesz, ha valaki kimarad az egyetemi kari meg összkari meg mindenféle bulikból, kupákból, stb-ből. Ne írjátok be, hogy ti eljártok és élvezitek.

Az érdekel, ki az, aki még olyan "antiszoc", mint én? :)


2013. júl. 28. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jártam el semmiféle egyetemi banzájra, még a gólyatáborba se mentem el. Bőven elég az az idő amit az órákon töltök, van a fszomnak kedve még pluszba ott kultúrkodni. Inkább zúzok hazafele TIE Fightert játszani.
2013. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most szeptemberben megyek fősuliba, Ahogy körbe írtad a jellemedet, az teljesen illett rám is, de én azért azt mondom, hogy ha meg van a lehetőségem rá, kipróbálom (természetesen a saját határaimon belül): gólyatáborba biztos elmegyek, koncerteket is szeretem és a beülős helyeket, de hogy én áttegyem egy disco küszöbén a lábamat, az sosem fog megtörténni: az a zaj szennyezés, amire olyan nevetségesen vonaglanak... Az IHB bulik meg a másik felük, ezt az egészet kicsit közönségesnek érzem, nem tudnám ilyesmivel megalázni magamat (aztán lehet, hogy a részeg fiatalok csak az én szememben megalázóak, mások szerint meeeenőőők)

Nem hinném, hogy antiszoc vagy csak azért, mert nem tartasz a főárammal, csináld azt amit kellemesnek találsz, a több meg le vannak sz@rva!

2013. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor Te azért részt fogsz venni.

Van bőven koncertes buli is, beülős is.

Az a gond, hogy én ezeken se érzem jól magam. :D

2013. júl. 30. 12:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most leszek egyetemista, és félek tőle ebből a szempontból. Én sem járok el sose, mert nincs is kedvem, meg nincs kivel. Egész nap itthon gubbasztok a gép előtt.

Gólyatáborba el fogok szerintem menni, de a többi rendezvényre csak akkor, ha muszáj, mert én tipikusan az a 'hangulatrontó' ember vagyok sajnos. Nem tudom miért, de alapból negatív 'energiát sugárzok'.

Szóval ja, antiszoc vagyok eléggé. Barátaim se nagyon vannak, talán 1, de az is internetes, nem tudom számít-e.

18/L

2013. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!