Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek nagyon gáz amit...

Szerintetek nagyon gáz amit csinálok? :D

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, lány.

Nem vagyok dagi, se sovány :D de sokaktól hallottam vissza hogy nagyon fiús vagyok. mármint. így visszagondolva igazuk is van :D imádok xboxon codozni, ezen kívül kedvenceim a nfs, a left4dead, a gta, a mortal kombat. ezen kívül az unokatesóim előtt szoktam büfögni... nagyokat. :D nagyon gáz vagyok? félek soha nem lesz pasim.



2013. júl. 28. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Azért, mert nem akarsz birkaként beállni a sorba? Én pl. bicajozok, futok, PS3-zok, állandóan olvasok. És van pasim jó ideje :D 24/N
2013. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A játék nem gáz, de a böfögés... hát azt tényleg csak az unokatesóid előtt csináld xD
2013. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de nem olyan orbitális nagyokat :D ilyen csuklásszerűen. meg amikor egyedül vagyok hangosat is. :D de mindegy. utolsó, fiú voltál? első: köszönöm, ez bíztató :D
2013. júl. 28. 22:29
 4/15 anonim válasza:
Én veled egyidős lány vagyok és nem vagyok nagy játékos, egymagam ritkán szoktam, de ha úgy alakul szívesen játszom valakivel. Szerintem ez nem gáz. A böfögést viszont korlátozhatnád. Nekem személy szerint semmi bajom nincs vele, úgy értem nem zavar ha valaki körülöttem böfög. Emberi dolog nincs vele semmi baj. Nem is nagyon tudod visszatartani. Szerintem ezek nem problémák. Ha nem lesz pasid akkor nem ez lesz az oka. Ilyen korban még ezt úgyse lehet kijelenteni. A fiúk többsége szereti a játékokat, böfögni mindenki szokott, nincs baj. Mondjuk a böfögés az illetlen dolognak számít, de most mit csináljon az ember. Nem hangosan, ordítva csak így csuklásszerűen, az nem gáz szerintem.
2013. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
örülök hogy így gondoljátok :) közben gondolkoztam meg visszaemlékeztem, és az unokatesóim előtt valóban nagyokat szoktam ejteni, és eleinte furán néztek rám, de észrevették hogy ez emberi tulajdonság (tulajdonképpen én magyaráztam el nekik..) és azóta egy szobában ülünk öten, citromossör (még mindig csak 14 vagyok.) és ugye abban sok a "buborék" :D szóval ilyenkor azt játsszuk hogy ki tud nagyobbat böfögni. elgondolkoztam... és rájöttem, hogy akinek nem tetszik aki vagyok az nem érdekel :D oké, mindenkinek megvan a véleménye és amíg kulturált módon mondja el addig tiszteletben tartom, de már volt hogy valaki a fejemhez vágta, hogy kiba***tt undorító vagy :D én meg kiröhögtem.
2013. júl. 28. 22:50
 6/15 anonim válasza:
Na szóval! :D 15 vagyok detto lány. Xboxozok, CS-zek, gtazok, focizok, kosarazok és mindenféle fiús dolgot. :D A büfögésről meg annyit, hogy mi osztály szinten szoktunk büfögőversenyt rendezni és szégyen nem szégeny leverem az összes fiút benne. xD Plusz volt olyan, hogy egy doboz energia ital után a matek kellős közepén akkorát büfögtem, hogy a tanár is megijedt. xD
2013. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ez vagyok ééén kéremszépen :D szimpatikus vagy :D
2013. júl. 28. 23:04
 8/15 A kérdező kommentje:
örülök hogy nem vagyok egyedül:D
2013. júl. 28. 23:04
 9/15 anonim válasza:

hülye vagy,bármit megadnék,h ha ilyen barátnőm lehetne :D

de most komolyan:ha nem leszel később a fiúk kedvence,akkor az nem azért lesz,mert szeretsz COD-ozni,hanem mert nem 1 könnyen megkapható liba vagy.hidd el,ha jó a humorod és rendes is vagy,bármelyik srácot megkaphatod.nem kell csak azért változtatnod,mert a többi lány nem olyan,mint te.

2013. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd. Ilyen idős korban ez még imponálhat a fiúknak, de később kétlem.
2013. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!