Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyat tettem részegen amit...

Olyat tettem részegen amit iszonyatosan megbántam de már nem tudok rajta változtatni. Nagyon nagyon lelkiismeret furdalásom van. Mi a teendő ilyenkor? Ez elmúlik majd? Lehet avval nyugtatni magunkat hogy 1x mindenki hibázik?

Figyelt kérdés
tudom nem lehet az alkoholra semmit fogni de józanon nem tudnék ilyet csinálni.nem megcsalásról vagy ilyesmiről van szó nem írom le hogy miről de segítsetek kérlek:/
2013. júl. 29. 03:03
 1/6 anonim válasza:
hat mivel nem tudjuk mirol van szo,igy ndm konnyu valaszt irni. ha megutottel valakit,akkor mertekkel fogyassz italt,mert eroszakosabba valsz tole.kerj bocsanatot,szerintem megbocsat,Ha el mondod Neki hogy ilyet sose tennel....!' Udv.
2013. júl. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Akármiről is van szó szerintem nem gáz. ;) Részegvoltál, nem tudtál magadról. Hát megesik. Legalább tanultál belőle. Mostmár tudod. hogy csak mértékkel. Ne legyen lelkiismeret furdalásod. (: szerintem már mindenkivel volt ilyen.
2013. júl. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mit követtél el. Írd meg privátban, és válaszolok! :)
2013. júl. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot attól aki ellen hibáztál,ha megbocsát,akkor megnyugodhatsz ha nem,akkor nem.
2013. júl. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tedd jóvá, ha lehetséges (fizesd ki, javítsd meg, beszélj vele vagy nemtudom miről lehet szó), de legalábbis kérj bocsánatot.
2013. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kérj bocsánatot ha más ellen tettél valamit, esetleg kérdezd meg hogyan tehetnéd jóvá. Ha csak égetted magad és félsz, hogy felhozzák mások csak nevess együtt velük : ) Sokkal rosszabb érzés neked is, ha túl komolyan veszed...
2013. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!