Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Változtatni akarok az életemen...

Változtatni akarok az életemen, csak egyenlőre nem nagyon tudom hogy kezdjek hozzá, volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon unom már magam, egyszerűen nem nagyon sikerülnek a dolgok, a családommal is nagyon rossz a helyzet, és elszeretnék menni dolgozni jó messzire, külföldre, de még nem tudom, hogyan kezdjek hozzá, esetleg aki már tett meg hasonló lépést, megoszthatná hogy tette, vagy ha valaki tudna segíteni a dolgokban a válaszaival az jó lenne :)

2013. júl. 29. 12:21
 1/2 anonim válasza:
54%

Kezdj el pozitív könyveket olvasni. Engem mindig nagy változásokra ösztönöznek. Fél óra olvasás után olyan magabiztosan állok fel a székből, úgy érzem bármit meg tudnék tenni. Egy próbát neked is megérne. :) (Louise L. Hay könyveket tanácsolnám)


Ami a külföldi munkát illeti, sajnos nem tudok tapasztalatokat mondani, soha nem voltam még ilyen helyzetben.

2013. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
EVS
2014. jún. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!