Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te mit tennél, ha korlátlan...

Te mit tennél, ha korlátlan hatalmad lenne?

Figyelt kérdés
Egész pontosan kaphatnál egy konzolt (olyat, mint egy parancssor), amivel egy kis ügyességgel bármit meg tudsz változtatni a világon. Kicsit olyan lenne, mint amikor csalsz egy játékban (pl. GTA cheat kódok), csak itt a világ sorsa lenne a tét. Ha te ilyen helyzetben lennél, mit csinálnál?

2013. júl. 31. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

subrutin

target: self

mission: kill

time: now

if mission failed afresh

end

2013. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt csinálnám mint Jim Carrey a minden6ó-ba. Először magamnak suna, villa, kocsi, satöbbi, aztán mindenki kigyógyulna minden betegségből a piszok embereket meg elzárnám valami elkerített részre. Lecserélném a pénzügyi rendszert és mindenhol fejlettség lenne és mindenre lenne gyógymód.
2013. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne, nem tudnám kontrollban tartani.
2013. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogyha konkrétan korlátlan hatalmam lenne, én félreraknám ezt a világot, és elkezdenék felépíteni egy sajátot. Viszont akkor én lennék az egyetlen stabilan létező dolog, ami meg már lényegében ugyanaz, mintha őrültként feküdnék egy diliházban és mindezt csak elképzelném. Ki tudja, lehet, hogy a mi világunk is így keletkezett.

Egy kicsit elkalandoztam.

2013. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

-ha csak ilyen apróbb dolgokat tudnék csinálni mint a GTA ban pl akkor anyagi dolgokat gyorsan beszerezném pénz csaj satöbbi utána elszórakoznék ezekkel.

-ha mindent befojásolhatnék egy az egyben eltörölném a világot mindent csak hogy érezzem milyen a hatalom érzése és kezdenék egy újat poénból, később ha meguntam lehet visszaállítanám a mostani világot és ebben játszanék pl.:

bebújnék valaki bőrébe és élnék benn hogy megtudjam mikor veszik észre a különbséget.

- ja végül meg ha arra is lehetőségem lenne hogy megtudjak dolgokt kideríteném az élet értelmét meg hogy van e valami a halál után ( persze ha addig nem változtattam meg)

2013. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Uralmam alá hajtanám Chuck Norrist. És minden gondom megoldódna XD
2013. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!