Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kirúgtak a legelső munkahelyem...

Kirúgtak a legelső munkahelyemről (diákmunka). Most mit csináljak, hogy ne foglalkozzak vele? Eléggé elment a kedvem.

Figyelt kérdés
Elvette a kedvemet, sőt erre még a szülők is rátettek egy lapáttal, mert folyton azt mondják, hogy szégyent hoztam rájuk, meg az egész családra és egy szégyenfolt vagyok az életükbe... Most ngayon szarnak érzem magam.
2013. aug. 2. 09:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem tetszett a főnöknek a munkám, és sokszor el sem hitte, hogy dolgoztam, azt gondolta, hogy csak az időt lopom. Pedig ez nem igaz, mert mindig lelkiismeretesem megcsináltam amit kért. Csak a munkatársak mondták mindig, hogy jól, meg szépen dolgoztam.
2013. aug. 2. 10:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem jó érzés, főleg, ha igazságtalannak érzed. Nekem háromszor mondtak fel eddig, ebből egy volt olyan, amelyiknél a munkámmal volt baj, kettőnél a cég feküdt ki.

Két eset lehet. Nyers gyorsan sok pénzt. Keresel más helyet. De túllépni mindenképpen lépj túl rajta, mert csak neked fáj.

2013. aug. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
87%
Ne foglalkozz a szüleid baromságával! Ha az első munkahelyedről kirúgtak az még nem nagy dolog. Szerinted a főnököket miért szidják annyian? Azért mert a legtöbbje visszaél a hatalmával és ha nem vagy szimpatikus neki akkor szívat vagy kirúg. Ez van. De ez nem a te hibád. Ezt ne felejtsd el! A szüleid meg szerintem túlságosan felfújják. Amúgy hány évesen az első munkahelyed?
2013. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
74%
Én a múlthéten dolgoztam egy élelmiszer boltban, tök jó volt, aranyosak voltak a munkatársak. Viszont a főnökség... volt hogy majd' megszakadtam amikor pakoltam, erre a "férfi" főnökök csak elsétáltak mellettem, nem segítettek! Pedig volt, hogy még egy férfi vásárló is segített nekem, ha olyan nehezet emeltem meg! Az meg már más kérdés, hogy a főnök asszony meg velem undok volt, belekötött ebbe-abba, de néha meg normális volt... én meg inkább eljöttem onnét. Engem is bántott ez, de figyelj, ne foglalkozz vele! Te tudod, hogy rendesen elvégezted a munkádat, ha a főnököd ilyen hülye volt, ő sajnálhatja!
2013. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!