Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kell helyesen menni és...

Hogyan kell helyesen menni és merre nézzek? (Bőven lent)

Figyelt kérdés
Tudom eléggé hülye kérdés, de sokszor mondták hogy úgy megyek mint valami idóta. Mikor megyek akkor a földet nézem.

2013. aug. 9. 20:10
 1/5 anonim válasza:

Jajj ne már ...

Mindenkinek van 1 tipikus járása...valaki felnéz és a bokája mindíg összeér, vki robotosan megy érted, mindenki máshogy.

2013. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig ezt mondják :D

Amikor megyek, akkor megyek mint a golyó, még ha ráérek akkor is. Előpre meredek a semmibe, a járásom meg iszonyat lendületes és laza. Kilométerekről megismerni. Ha máshogy kéne mennem megerőltető lenne számomra.

2013. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dani900 ***** válasza:
Ahogy jól esik.
2013. aug. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nehezem tudom elhinni...Most ez komoly?Ez a legnagyobb problémád?

De ha már írtam,akkor megpróbálok a kérdésre is válaszolni.Látatlanban nem tudhatom,hogy miért tűnik "idiótának" a járásod.Szerintem a legtöbben nem a földet bámulják.Ennél többet nem tudok mondani.Meg kéne kérdezni az ismerőseidet,hogy mi a furcsa a járásodban.

2013. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
/walk 30. :D
2013. aug. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!