Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akkor nekem most ez a "küldeté...

Akkor nekem most ez a "küldetésem"? (bővebben lent :D)

Figyelt kérdés

Egész életemben,kb.két éves korom óta azt válaszoltam bárkinek aki megkérdezte,hogy mi leszek ha nagy leszek,hogy orvos.Azonnal rávágtam,és azóta sem gondoltam meg magam.(már 3 éve eü.suliba járok,és jó esélyem van arra,hogy felvegyenek a SOTE-ra)Rettenetes elszántságot érzek arra,hogy életeket mentsek,felelősnek érzem magam az emberekért és szinte megérzem,ha valaki beteg..Mentettem már meg fuldoklótól kezdve sérültön át mindenféle korú és nemű embert :D Bármikor,gondolkodás nélkül feláldoznám magam egy idegenért is..lehet,hogy nekem ez a "küldetésem",hogy mindenáron segítsek másokon? Amúgy lány vagyok,ha az számít valamit. ._.


Normális válaszokat várok,hiszen normális hangnemben tettem fel a kérdést és köszi mindenkinek előre is. ;)



2013. aug. 14. 21:13
 1/5 Flector 67 válasza:
Figyelj ezt csak Te tudod. Mi ezt nem tudhatjuk. Ha Te szereted, tetszik, akkor csináld. Leírásod alapján Neked sürgősségi orvosnak kellene lenned:)
2013. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értesz "küldetés" alatt.
2013. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem csipázom a közönséges dolgok túlmisztifikálását.


Ha ahhoz van kedved akkor csináld azt! Akkor az lesz a szakmád.


Küldetése a kiválasztottaknak van de az nem az átlag ember kategóriája. Sok ezoterikus irányzat él meg abból hogy tömi az emberek egóját; ez is valami olyasmi.

2013. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én abban hiszek,hogy minden ember valamilyen céllal születik..és elgondolkoztam,hogy az enyém talán ez :D
2013. aug. 14. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben én azt mondom nagy valószínűséggel igen ez a küldetésed, de ugyebár soha sem tudhatjuk mit hoz a holnap!
2013. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!