Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honvágy ellen mit lehet tenni?

Honvágy ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Most jöttem ki egy évre Amerikába egy programmal tanulni.18 éves vagyok. Még csak 2 hete vagyok itt,de már most hiányzik minden...

2013. aug. 17. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
gyere vissza
2013. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy felfogni, hogy tanulni, tapasztalni mentél ki. Használd ki az időd, ismerkedj emberekkel, helyekkel, ételekkel...
2013. aug. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a tudat segít, hogy mindenki aki viszonylag magára van utalva egy idegen környezetben, annak honvágya van. Ez mindenkire igaz, ezért ritka, hogy valaki egyedül megy ki - az egyedült értsd úgy, hogy barát, ismerős nélkül akire támaszkodhat-, én azért tisztelem ezeket az embereket, mert nagyon nagy bátorság kell ehhez.


Nézd a jó oldalát, sokkal jobban megedzi az embert, önállóbbá teszi és megtanít sok mindent, mint akinek mindig van ott egy haverja, akire támaszkodhat. Aztán amikor érzed, hogy tényleg sikerült jól megállnod a helyed, ami miért ne következne be, el fog múlni vagy legalábbis drasztikusan csökken a honvágyad.


Jó dolog ez, ismerek pár ERASMUSOS menő arcot, aki "családi problémák" miatt visszajött külföldről, egytől egyig egyedül mentek ki, nem volt velük ismerős arc, szóval hidd el, nem csak te érzed ezt, hanem mindenki.

2013. aug. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olvass magyarországi híreket! Hamar elmegy a honvágyad.
2013. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! Tényleg sokat segítettetek,csak olyan nehéz,hogy tudom hogy még 300 nap,hogy lássam a családomat!
2013. aug. 19. 03:20
 6/7 anonim ***** válasza:
A család hiányzik? Az más. 4. voltam.
2013. aug. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dkov06 válasza:
Szia szerintem az alegjobb ha haza jösz mert ki fogsz készülni engem majdnem a mentö vit el pedig 4 és fél éve angliába vagyok nem egyedül de igyis nagyon rosz tehát mondom haza kell menned ez nem játé nekem van ebben tapasztalatom a honvágy tönkre teszi az idegeket jobb ha haza mész hid el senkire nehalgas ezeket én meg probáltam nem ment
2014. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!