Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki vagy Te? Kíváncsi vagyok,...

Ki vagy Te? Kíváncsi vagyok, hogy ki mit gondol magáról, hogy kicsoda?

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy tudjuk mi a teendőnk, mi az életünk célja feltétlenül szükséges tudnunk, hogy kik vagyunk.

Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2013. aug. 19. 18:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa lenne ezt kiírni... Privátba is lehet válaszolni?
2013. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Persze, írhatod privátba is.
2013. aug. 19. 18:52
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

- 45 kg oxigén

- 12 kg szén

- 7 kg hidrogén

- 1,8 kg nitrogén

- 1,7 kg kalcium


Nyomokban vas,nátrium,cink,foszfor és egyéb nyomelemekkel.Természetesen kötött állapotban,igen bonyolult struktúrákba rendezve.


Ez vagyok én.


Hogy mélyebben mi vagyok?Örök természettudós,radikális baloldali,ateista,racionalista,enyhén technokrata,továbbá introvertált,de ha jó a közeg akkor óriási partiarc.Nagyjából ennyi.

2013. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves Möbiusz-szalag!


Először is szépen leírtad, hogy milyen összetevőkből áll az emberi test. De az sajnos folyamatosan változik, így azzal nem azonosíthatjuk magunkat.

Másodszor pedig leírtad a politikai, vallási nézeted, a gondolkodásmódodat, illetve egyéb tulajdonságaidat, de az még mindig nem te vagy. Hiszen bárki más is rendelkezhet ezekkel.

Szóval ki vagy te?

2013. aug. 19. 19:39
 5/18 anonim ***** válasza:

A párosításokkal kétlem.De ha mégis összejön,hogy egy másik embernek pont ilyenek a meglátásai,identitása,akkor is még millió dologban fognak különbözni.

Kicsit pontosíthatnád a kérdést,mer ebben a formában igen hosszú lenne a részletezés,ugyanis le kéne írnom hogy mindig a jobboldali cipőmet kötöm be először,mindig a milkát választom ha csokira kerül sor,és érted...Kismilliárd dologból adódok össze én,és szerintem ha valaki tényleg meg akarna ismerni,az biztos végelgyengülést kapna az életem könyvének olvasása közben.Egyszerűen túl hosszú lenne leírni.Ezét írtam csak főbb jellemzőket.


Mint ahogy egy hegy megítélésénél se vesszük sorra a hegyen lakó utolsó moháig az összes részletet,hanem megadunk fő ismérveket mint magasság,meredekség,anyaga...Az embernél is.

2013. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én vagyok maga a valóság.
2013. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Gyémántlány ***** válasza:

Először is, én úgy gondolom, reálisan látom önmagam. Belenézek a tükörbe, és el tudom fogadni, ki vagyok én, milyen is vagyok.

Mivel diák vagyok, a legfontosabb feladatom az, hogy a számomra fontos dolgokat tökéletesen megtanulom, és a legjobbat hozom ki önmagamból. Teendők? Fontosnak tartom, hogy mindig a barátaim és a családom mellett álljak, hogy próbáljam segíteni a mindennapjaikat, és, hogy sose felejtsem el a számomra legfontosabb dolgokat a világon: őket. Ezt a tulajdonságot én GONDOSKODÓ-nak nevezném. Szeretem, ha mások számíthatnak rám, és imádok hasznos lenni a számukra! Életem célja, hogy élvezzem! Rövid az élet, ezért fontosnak tartom, hogy jól érezzem magam a bőrömben, ezért próbálok a jó dolgokra figyelni, az örömökre, amik körül vesznek engem.

Jövőbeli terveim is vannak! Újságíró, vagy angoltanár akarok lenni, és az ezekben elért sikerekért meg is dolgozom.

Természetesen egoistának tűnhetek, ezért leírom a rossz tulajdonságaimat is. Hirtelen haragú vagyok, rumlis is mindent az utolsó pillanatra hagyok.

Feltétlenül szükséges tudnunk, hogy a hatáskörünk, a hatalmunk mások felett véges, ezért egyedül magunkon változtathatunk.

2013. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egy önsajnáltató ronda fiú, aki beletörödött abba, h sz@r élete lesz
2013. aug. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha húsz alatt vagy akkor értelmetlen még sajnáltatnod magad.
2013. aug. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Álmodozó vagyok, aki megretten, ha valóra válnak az álmai. Úgy gondolom, hogy a halál és az elmúlás létezése értelmetlenné teszi az életet, és ezzel minden mást is ezen a világon. Borongó, pesszimista természet vagyok, és hiába próbálok néha tudatosan kitörni ebből a sötét állapotból, végül mindig visszazuhanok. Imádom az embert, mint a természet egyik legnagyszerűbb alkotását tanulmányozni, megfigyelni, elemezni, de kapcsolatba lépni sajnos nagyon nehezen tudok velük. Én magam egy senki vagyok, még soha semmi hasznosat nem tettem a világért, de igyekszem ezen változtatni, igaz, mint minden másnak, ennek a cselekedetemnek sem lenne semmi értelme.
2013. aug. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!