Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiú, Lányok! Mi a véleményetek...

Fiú, Lányok! Mi a véleményetek egy ilyen külsejű lányról?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy olyan emberek, akik nem ismernek mit gondolnak rólam első látásra. Szerintetek mi a szép bennem és mi az, ami nem? Vagy min kéne változtatnom. Mielőtt még valaki leírná, hogy ezt biztos ego növelésből raktam fel, annak elárulom, hogy egyáltalán nem vagyok beképzelt, se egoista, csak érdekel az idegenek véleménye, mert úgy gondolom, hogy itt név nélkül mindenki őszintébb, mint szemtől szembe. :)


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. aug. 19. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semmin nem kell változtatnod, szép vagy.
2013. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Már egyszer tettél fel magadról képeket...

Nem vagy bombázó, de ez nem is baj. Olyan aranyos, barátnőnek való kinézeted van:)

2013. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát csúnyának nem vagy csúnya, tehát panaszkodnod nem kell semmire. Mondjuk nekem személy szerint nem tetszel, az arcod nem a legszimpatikusabb, de a tested stb. perfect!
2013. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, bár az első és a harmadik képen, a rajtad levő aranyszínű bizsuk szerintem elég ízléstelenek. Másképp nem tudok semmiféle negatívumot mondani, mert szép vagy. :)
2013. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszel, bár a 2. képen az a felső szerintem egyáltalán nem áll jól :P 19/f
2013. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves arcod van, szép vagy :)
2013. aug. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szia!


Szerintem szép vagy. Nekem a legvonzóbb benned a szép bociszemeid :), és nem kell változtatnod magadon semmit.

2013. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos. De az idegenek odaát vannak nem itt.
2013. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyönyörű vagy. Tetszenek a szemeid.
2013. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 3. képen nagyon tetszik a nyakláncod. :D Honnan van?
2013. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!