Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyedül érzem és emiatt...

Egyedül érzem és emiatt nagyon feszült vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Idáig semmi gondom nem volt a nyáron, elvoltam, volt, hogy egyedül voltam, volt hogy találkoztam valakivel, eljártam bulizni, volt egy fiú is akivel alakult valami, de most valahogy minden elromlott körülöttem. Két napja folyamatosan egyedül érzem magam. Rájöttem, hogy az a pár barátnőm csak azért találkozott velem, mert nekik sem volt jobb programuk, most, hogy én kérem hogy csináljunk valamit és nem ők, érdekes mód egyikük sem ér rá. A legjobb barátnőm szintén elhanyagol, sose találkozunk, mindig valaki mással van,csak velem van. Facebookon is csak azért szokott visszaírni, hogy azért még tartsuk egymással a kapcsolatot. Bulizni már nem tudok eljárni, mert anyukám szerint túl sokszor voltam már a nyáron, így nem enged sehova. A fiú akivel alakult valami, több napja nem válaszol az üzeneteimre... Egyszerűen egyedül maradtam és semmit nem tudok csinálni, semmi nem köt le. Emiatt pedig már olyan ideges vagyok, hogy néha konkrétan dühromaim vannak, legszívesebb összetörnék valamit, hogy kiadjam az összegyűlt feszültséget. Két napja egyfolytában sírok és a gép előtt ülök, ahol természetesen a facebookot bámulom, hogy jött-e üzenetem. (mellesleg azért nem megyek el sehova, mert nincs kivel) Mit tegyek, hogy újra rendbe jöjjön az életem?

16/L



2013. aug. 20. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
2 hét, elkezdődik a suli és nem lesz semmi bajod.
2013. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!