Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek mennyit jelent egy...

Nektek mennyit jelent egy ölelés? Hány ölelést adtok egy nap?

Figyelt kérdés

#ölelés #jelentés #1 nap #mennyit jelent
2013. aug. 22. 22:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, ha ölelegetnek, egyáltalán a kézfogás kivételével, ne érjen hozzám senki, kivéve a párom! :)
2013. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

egyedül a barátom és az édesdrágajóanycikám ölelem meg.

a barátomat napi rendszerességgel. sokszor.

2013. aug. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Leginkább olyankor ölelkezem, mikor találkozom egy barátnőmmel, vagy rokonommal, szóval köszönés/elköszönéskor többnyire. Nem vagyok egy ölelkezős típus, és valahogy furcsán is ölelek, szóval nem megyek igazán közel ahhoz, akit megölelek, hanem csak jól kinyújtom a karom, de ezt nem tudatosan csinálom, próbálok odafigyelni rá.
2013. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

a páromat minden nap,hát úgy..rengetegszer

a barátaimat/barátnőimet köszönéskor,búcsúzáskor,illetve ha valamelyikőjüket meg kell vigasztalni

2013. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
egyszer volt kapcsolatom, akkor sokkal jobban szerettem ölelkezni, mint csókolózni, szerintem az sokkal kellemesebb és több jelentés van benne. mostanában csak anyám szokott ölelgetni.
2013. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Most hogy belegondolok idejét se tudom mikor kaptam vagy adtam ölelést egyáltalán...
2013. aug. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Számomr egy ölelés gyógyító hatású. Legtöbbször anyát, apát és az öcsémet ölelem meg, suliidőben a barátaimat is sokszor. :)
2013. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
engem soha nem ölel meg senki:(
2013. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Anyát és a barátomat ölelem meg én is naponta. Nekem jól esik, és ha rossz kedvem van, vagy lehangolt vagyok, egy ölelés után új erőre kapok - de csak ha olyan ölel meg, aki közel áll hozzám. Ezek a "free hug" dolgok, amik az utcán vannak, engem nem igazán hatnak meg, de hát mindenkinek más jön be.
2013. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha ölelgetnek, hozzámérnek, feltéve, ha az adott ember nem taszít. Viszont magamtól szinte soha nem ölelek meg senkit.
2013. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!