Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nehéz elengedni a régi...

Miért nehéz elengedni a régi ismerősöket akik már nem az életünk részei és csak a sóvárgás maradt?

Figyelt kérdés

Igazából minden ami régen jó volt azután sóvárgok,most sokkal szarabb mint 6-7 éve és még korábban.


A konkrét jelenlegi fájdalmam onnan kezdődött hogy néztem videókat olyan dolgokról ami régen kötött másokhoz,ez feltépte a sebeimet,mármint hogy minden kapcsolatom megszakadt.Volt egy lány akit igazán megszerettem,facebookra is beírtam a nevét ma először hogy mi lehet vele,a gond az hogy miért nem megy elengedni a múltam?Egyáltalán kijövök valaha ebből?Annyira fáj.


Köszönöm aki válaszol.26/F


2013. aug. 25. 17:50
 1/2 anonim válasza:
Nehéz nagyon nehéz egyetértek én se tudok elengedni valakit immáron 5 éve vagyok reménytelenül szerlmes. Talán az érzés miatt nehéz
2013. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szintén 3 éve ezt élem át talán egy nap elérem a nirvánát és akkor már nem lesz ez
2013. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!