Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel vezethetem le a stresszt...

Mivel vezethetem le a stresszt? Nagyon rossz így minden.

Figyelt kérdés
10.es vagyok kemény suliba járok reggel7től este8ig folyamatosan bennt vagyok.nagyons stresszes vagyok e miatt mindig a legjobbat akarom kihozni magamból ami persdze nem mindig sikerül.stressz levezetési módszereket szeretnék kérni.ittam svéd cseppet néha cigizek amitől jobb.csak nem akarom rászokni..:/ a svéd csepptől is csak kicsit jobb xanaxot nem szeretnék szedni szedtem már pszihiáter ajánlására mert volt ezzel tavaly nagyobb problémám amikor összeroppantam.a sulim szeretem leváltani semmi képp sem akarom.valakinek valami ötlet?

2013. szept. 2. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Rengeteg fajta, stressztől megszabadító módszer létezik. Akármelyiket is választod, olyat érdemes, amelyik be van vizsgálva, tanulmányozva, kutatva van. Néhány fajta meditációról/relaxációról a szájhagyomány állítja, hogy jók, független kutatás nem erősítette meg. Az egyéni tapasztalatok meg -bocs, se agykontrollost, se kontemplálót, se senkit nem akarok megbántani- olyanok, mint a koldusszar: vegyesek.


Amennyire én tudom, a transzcendentális meditáció az, ami a legjobban kutatott ilyesféle technika. Asszem, mióta Nyugaton is elérhető, több mint harmincezer oldal kutatási anyag született róla. Az már mérhető.


Üdv R.

2013. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy xanaxot
2013. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A legjobban a stresszt nem különböző anyagokkal lehet levezetni. Ezt saját magad is meg tudod tenni. A legjobb, ha intenzíven mozogsz. Semmi gond, ha nincs időd eljárni sportolni, mert van egy jó módszer. Végy egy szivacslabdát (ha nincs, akkor akár két összecsomózott zokni is jó). Majd keress egy helyet a lakásban, amiben nem tehetsz nagy kárt. A feladatod csak annyi, hogy tiszta erőből vagdosd oda valamihez (ami nem törékeny) a puha labdát. Ezt csináld kb 10-15 percig, aztán menj el aludni. Nekem bevált már egy párszor. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert. :)
2013. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!