Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csendes, visszahúzódó vagyok,...

Csendes, visszahúzódó vagyok, változzak meg?

Figyelt kérdés

Elég csendes vagyok.Ami idáig nem zavart,de elég sokan szokták mondani ..és már elég zavaró.Amúgy azokkal (legjobb barátnõm,anyukám,mamám,rokonok),akiknek megtudok nyílni igazán(de nem mindenkinek a rokoni körbõl sem) ,tök jól eldumálok meg minden,de mással...az idegenekrõl meg ne is beszéljünk.Egyszerûen olyan szinten zavarban vagyok ..Megakarok változni,de nem megy.

14/L



2013. szept. 9. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Én is igy vagyok, és nem tudom leküzdeni. (17L)
2013. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Én is ilyen voltam, kicsit még most is:) Én egyszer összeszedtem magam és leszólítottam egy lányt a vonaton és egész jól elbeszélgettünk, utána ezt még egyszer-kétszer megcsináltam és azóta már csak kicsit izgulok ha új emberekkel beszélek:) Gondolj arra, hogy a többiek is ugyanolyan emberek mint te, semmivel sem érdekesebbek nálad, sőt gyakran sokkal unalmasabbak:)

20/F

2013. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Szintúgy...

15/L

2013. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Fel a fejjel, semmi rossz nem tart örökké :)
2013. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
teljesen ugyan ilyen vagyok csak fiú , már nekem is kezd oldódni ez dolog ismerkedj olyanokkal akikkel meg találod a közös hangot, aztán mindenkivel menni fog a beszélgetés...
2013. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!