Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pánikbeteg vagyok? Állandóan...

Pánikbeteg vagyok? Állandóan az a benyomásom, h utálnak.

Figyelt kérdés

Valahogy félek "élni". Ha a suliban vagyok sosem tudom, mit mondjak, vagy mit ne. Ahogy mások viselkednek, az nekem vhogy egy eszménykép és mindig azon veszem észre magam, h utánozok valakit, és mindig hülyét csinálok magamból. TUDOM, h magamat kéne adnom, de nem is tudom, h van-e még egyáltalán iolyan, h "önmagam"... mintha évek óta másokat utánoznék. Nincs igazán saját stílusom, úgy érzem...

És a suliban soha nem tudom, h mikor és mikor ne szólaljak meg, nem tudom felmérni. És vhogy az az érzésem, h a barátaim se tekintenek igazán barátnak.

Amúgy elég erős elveim vannak, pl cigit nem próbáltam még, és amikor eljött a "felnőtteskedés" ideje, akkor én DIREKT kimaradtam ezekből a dolgokból... és ezért megutált néhány ember, és ez elég komoly nyomokat hagyott bennem és azóta gyanakvó vagyok.

Nem tudom teljesen hitelesen leírni a teljes sztorit, mert az összetett és sokáig tartana. A lényeg az, hogy fejlett vagyok a koromhoz képest, állandóan itthon ülök és gondolkozok a világ és az emberek dolgairól... viszont nem tudok önfeledten sportolni, és nem találtam meg azt, amiben igazán jó lennék.


2009. nov. 4. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez 100% h nem pánikbetegség , de azért nem ártana egy pszichológus mert sok más lehet
2009. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem pánikbetegség, inkább szorongásnak, vagy valamiféle személyiségzavarnak, vagy önértékelési problémának tűnik.

Feltétlenül fordulj szakemberhez, vagy olyanhoz, akiben megbízol.

2009. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem "csak" önbizalomhiányod van.
2009. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
szimpla önértékelési zavar
2009. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyébként ha ez megnyugtat te szerintem egy átlagos feletti intelligens emberke vagy, mert felismerted és próbálsz rajta változtatni, illetve elgondolkodtat.

Sok sikert, hogy megtaláld önmagad és szerezz magadnak egy jó adag önbizalmat!

2009. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát biztos, hogy nem pánik beteg vagy!! Mert az fizikai betegség. Szóval lehet valami nincs rendben a lelkeddel halálosan félsz valamitől, általában a haláltól, és ez a testedben fizikai fájdalomként jelenik meg! Nagyon rosszul vagy ilyenkor és lehet kórházba is kerülsz vele, de kb. mindenki megússza a házi orvossal elküld mindenféle természet gyógyászhoz meg pszichológushoz és persze nagyon erős gyógyszereket kapsz! Van akinek kihullik a haja a gyógyszerektől.. Szóval neked 100% h nem pánikbetegséged van! Maximum fóbia, amit agyhurkásszal meg lehet gyógyítani.
2009. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kösz valamennyire megnyugtatott, de azért elég sokat stresszelek és állandóan tele vagyok pattanásokkal...

Szakembernél meg már többnél is voltam, de nem igazán jött be, inkább csak rávilágítottak dolgokra... valahogy nem tudok lezárni magamban egy csomó mindent...

2009. nov. 8. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:

próbálok még valamit.

Először is légyszives hidd el, hogy egy nagyon értékes ember vagy.

A stresszre: Amikor jön, -gondolom elég sokszor- mondd azt magadnak : elengedem.

Lépj át a problémákon és a zavaró helyzeteken, mint egy képzeletbeli vonalon.

Az ég áldjon meg! Nem azért hívtak éltre, hogy aggódj.

Egy hangyaf...nyival sem különb tőled, az, akitől úgy érzed félsz. Ő is büdöset sza.......ik.

Fel a fejjel.

A pattanások meg. Ugyan már. nekem még 40 évesen is vannak.

a sok drága szer helyett. Minden este meleg vizes arcmosás után jó alaposan dörzsöld át a még nedves arcod a törölközővel, hogy szinte lásd a lehámlasztott sejteket. Segíteni fog.

na hajrá!

2009. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!