Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félek mindentől?

Miért félek mindentől?

Figyelt kérdés
Nektek is volt ilyen korszakotok? Tudom,vagyis gondolom,hogy nem mindenkinek,mert az én bnőim nem ilyenek. Példa rám: nem merek boltba menni,mert félek,hogy rosszul adok neki pénzt,vagy hogyha túl sokat nézlődök,akkor megkérdezi tőlem,hogy mit akarok,akkor ha hirtelen jön a kérdés,és válaszolok,rekedt a hangom,mindig ideges vagyok,még akkor is,amikor suliba megyek,hogy ki néz meg,és ki mondd akármit rólam a hátam mögött,ha suliba egyedül megyek,ideges vagyok,hogy nem tudom kinyitni az ajtót ( :] ) vagy elkések,vagy nem tudom milyen órám lesz.Meg ha anyuval megyünk be a boltba,még akkor is ideges vagyok,ha fogszabályzásra megyünk,akkor is,vagy ha vmi baráti találkozásra,akkor is.Miért??? Mi lesz majd nagyobb koromban,nem merek odamenni egyetlen fiúhoz sem.
2009. nov. 4. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem nem volt ilyen korszakom, és a bnőid sem ilyenek, szóval nem tudom mi lehet a háttérben, de eléggé túlparázod a dolgokat.
2009. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég szorongó személyiség vagy ezzel még most kéne keresni 1 dokit mert késöbb téleg baj lesz.
2009. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
hallod, ne tudom mitől lehet ez, de én is ugyanezeket tapasztalom , pedig én srác vagyok és 19. olyan felesleges dolgokon aggodalmaskodom sokszor...nemtom talán csak a természetünk ilyen de tényleg nem jó ez :/
2009. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Minél hamarabb menj ezzel dokihoz, különben az vár rád ami rám. Egy rakás szerencsétlenség leszel.

25 évesen csak az anyámmal merek elmenni mindenhova. Így aztán sosem lesz munkám, se saját családom, vagy akármi...

Nem hiszem hogy a legnagyobb gondod az lesz hogy a pasikhoz nem mersz odamenni.

2009. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De lécci,ne azt írjátok,hogy mi bajom lesz,vagy van,hanem a megoldást.Dokihoz is csak anyuval mennék el,de ő nem tudja ezt a problémát..
2009. nov. 5. 19:51
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Szia nekem is volt ilyen korszakom nyugi. Nemrég ért véget. Nekem Kassai Csilla 5-ről 6-ra című könyve segített. Mondjuk nekem ehhez a paranoia szerűséghez még depresszió is párosult. lehet az is segítene, ha erőt vennél magadon és megcsinálnád ezeket a számodra "félelmetes" dolgokat, mert akkor rájönnél nem is olyan félelmetesek. Sok szerencsét! =) 14/L
2009. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Ezek a skizofrénia jól ismert tünetei..és komolyan beszélek
2009. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi
2009. nov. 6. 15:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire fog segíteni a válaszom, de figyelj mi lenne, ha....:

-rosszul adsz a pénztárosnak pénzt---> mondja, "hogy bocsi még 100 Ft!" - nem te lennél, az első aki kevesebbet fizet, de biztos gondolja majd, hogy véletlen volt, nem direkt akartál spórolni :D

-megkérdezik, mit keresel---> Azt mondod, hogy csak nézelődsz (akkor békénhagynak), vagy ha tényleg keresel valamit megmondod , hogy mit.

-rekedt a hangod---> akkor majd azt hiszik, hogy megfáztál xD Nem hiszem, hogy ebből nagy ügyet csinálna valaki....

-ki néz meg, röhögnek rajtad---> van az a 15 éves korosztály (tisztelet a kivételnek), aki mindenkit kiröhög, ők ki fognak röhögni, de velük aztán nem kell törődni, a normális ember úgyse fog és az ő véleményükre adj!

-nem tudod kinyitni az ajtót---> ajjajj erről tudnék mesél :) a suliban ilyen dög nehezen kinyitható vas ajtók vannak, amit két kézzel is alig lehet kinyitni, de még eddig senki nem cikizett érte, hogy alig tudom kinyitni, sőt segítenek x)) (Meg azok az áruházi érzékelős ajtók se mindig nyílnak ki előttem :))

-nem tudod milyen órád lesz--->hu ettől én is sokáig féltem és mindig 5x megnéztem milyen órám lesz nehogy rossz terembe menjek, de egyszer tényleg rossz terem előtt vártam és amikor rájöttem, megkerestem az osztályomat, és nem történt semmi tragédia xD Azóta nem parázok ezen, mert láttam, hogy nem baj ha néha eltévedek :)


Te se parázz, látod egyik sem olyan borzasztó, csak te látod annak! Sok sikert a továbblépéshez! :)

17/L

2009. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom!!!!!:D
2009. nov. 6. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!