Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az átlagemberek egy része...

Az átlagemberek egy része miért irigykedik, illetve zavarja az, hogy egy sérült ember is lehet sikeresebb mint egy egészséges?

Figyelt kérdés
Természetesen rólam van szó. Úton vagyok a diploma felé. Angol szóbeli nyelvvizsgám van (középfok). Alkalmanként diákmunkákat is elvállalok. Sajnos volt már rá példa mikor rendezvényszervezőként dolgoztam,kaptam egy durva beszólást az egyik főiskolai társamtól, hogy biztos a testemmel kerestem a pénzt. Pedig én csak azért tanulok meg azért dolgoztam, mert szerezni akartam egy kis munkatapasztalatot,mert manapság pályakezdőként nehéz munkát találni ebben az országban, sérült embernek meg pláne. Szeretnék értelmes válaszokat kapni a kérdésemre.
2013. okt. 9. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sérült vagy és a testeddel keresed a pénzt? Ilyet se hallottam még xD


Én mikor elolvastam a kérdésed, akk nekem Nick Vujicic ugrott be egyből, tudod a végtagok nélküli pasi, akinek jó nő a felesége meg úgymond sikeres ember. Engem egyáltalán nem érdekelne,h sikeres vagy sem ha csendben tenné ezt. Folyton papol,h az ő állapotában is lehet jó életet élni, ő rá az élő példa blablabla de könnyű neki úgy h szarásig van pénzzel. Vannak ilyen "állapotú" emberek itthon is, ők mégsem olyan boldogok, mint ő, mert nem alkalmazzák őket sehol és rokkantnyugdíjből tengődnek...

2013. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az átlagember mindenkire irigykedik.
2013. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindkettőtöknek. Amúgy asperger szindromás lány vagyok és én úgy gondolom hogy egy ilyen csaj is lehet szép és sikeres. Sajnos aki szép és okos, ebben az országban könnyen pletyka tárgyává válik. Sokan mondták, már hogy biztosan azért veszem sikerrel az akadályokat mert mindenem megvan. Várok még válaszokat.
2013. okt. 10. 09:05
 4/4 anonim válasza:
Tele lehetsz kérdésekkel, a többi ember viselkedésének okaival kapcsolatban, ha valóban Aspergered van. Nem emiatt irigykednek, hanem általában, mert elértél valamit. Mindig lesz, aki utálni fog, vagy aki semmibe vesz, akármilyenné is válnál. Néha fájdalmas, amit művelnek, néha nem, főleg akkor fáj, ha nem várnád, vagy nem tőle várnád.
2013. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!