Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kiskoromban fityma szűkületem...

Kiskoromban fityma szűkületem volt és megműtöttek az miért van hogy most 17 évesen kisebb mint 10cm amikor merev? Ez nőni fog vagy nem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl sokat már nem hiszem.
2013. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát akkor az is benne van hogy nem lehet gyerekem a méretem miatt :(
2013. okt. 15. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó ég!

Nyugodj meg a mértedtől nem függ hogy lehet-e gyereked. Ez majd a nemzőképességeden múlik. Ha nem vagy meddő akkor lehet gyereked.

Bár nem értem mit értesz a kevesebb mint 10 cm alatt. Az lehet 2 is meg lehet 9 is.

Ha nem irreálisan kisméretű akkor ne aggódj, biztos nem vagy kivételes eset.

2013. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
7cm van csak :(
2013. okt. 15. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom 8-9 centiméter alatt számít rendellenesen kicsinek, legalábbis egészségügyi szempontból. Ilyenkor valóban problémát okozhat a szexuális életben.

Az hogy fitymaszűkülettel műtöttek, annak elvileg nem kéne hogy köze legyen ahhoz, hogy neked ekkora.Valószínűleg más probléma van. Igazából már nagyobb nem lesz, egy műtét sem sokat segítene. Viszont tudom hogy nem kellemes a téma, de lehet érdemes lenne orvoshoz fordulnod, aki tájékoztatni tudna jobban hogy ez mennyire befolyásolja a szexuális életed, és milyen problémákat okozhat.

2013. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

oké köszi

orvoshoz fordulok vele

köszi a segítséget!

2013. okt. 16. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!