Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha inaktiválnád a Facebook...

Ha inaktiválnád a Facebook profilod, hány perc/óra/nap után vennék észre az ismerőseid, hogy eltűntél?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
és akinek nincs is fészbúk profilja :O? az már eleve nem tűnhet el.. :?
2013. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akartam mert unalmas a sok hülye de nem találtam meg hol kell!? :)
2013. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, van aki pár óra alatt, van aki egy év alatt sem.
2013. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én már eltűntem :D
2013. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kb 10 perc alatt, mert egy meglepetés szülinapot szervezek épp+ amúgy is közel 700 olyan ismerősöm van, akiket tényleg ismerek (+kb. 10 gyakoris :) )
2013. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha konkrétan én tűnnék el, azt se venné észre senki.. :DD
2013. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
88%
Szerintem az én ismerőseim soha nem vennék észre.
2013. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

kb. mint a 6. válaszoló...múltkor nem voltam egyik nap iskolában, és EGÉSZ ÁLLÓ NAP nem, hogy a tanárok, még az osztálytársaim sem vették észre, hogy nem vagyok ott...

15L

2013. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. 3 internetes ismerős aki facebookon ismerőseim között van elég hamar észrevenné (abból, hogy már nem írogatok rájuk, amit biztos unhatnak azért már (szóval nekik ez csak öröm lenne)) az élőbeli ismerőseim többsége meg lehet sose venné észre, annyira levegőnek néznek kb.
2013. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Eleve kedvem szerint járok fel - van, hogy csak tetris battle-ra, van, hogy keresek valakit, aki nincs skype-on vagy a közelemben. Múltkor nem voltam egy hétig és volt pár ember aki szerint jaj de eltűntem, hát jót nevettem. Skype automatikusan indul a géppel, és én jobban is szeretem, nem kell hozzá elviseljem a sok reklámot, hirdetést, agybajt. Ott simán elér, aki akar, de ugye mindenki átkúszott fészbukkra'. Páran utánam jöttek skype-ra, másképpen nem érnek el huzamosabb ideig. Sokan és hamar észreveszik, ha eltűnök, de akinek esze is van, keres máshol.

Fészbukk' nekem sulicsoportok miatt, egy-két filmes csoport és játék miatt izgi. Azt hozzáteszem, nem szoktam leskelődni emberek után - konkrétan volt osztálytársakat sem jelölök vissza, hacsak nem valami nagyon jó cimbi, de hát azokkal amúgy se szakadt meg a kapcsolat.

2013. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!