Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Folyon engem támad mindenki,...

Folyon engem támad mindenki, egy senki vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval elegem van, mindenki engem támad majd felrobbanok a dühtöl! 20 éves vagyok és 3 ismerös is kutya szinten bánnik vellem, szeretnék férfiasodni és megmutatni hogy nem vagyok akkárki. Szeretném magamat fizikailag formába hozzni és pár önvédelmi tanácsot! Például elégé megaláztak , évek óta van depreszióm és szorongásom, mióta apu öngyilkos lett és stb.

Sajnos én fogékonyabb vagy az a dolgokra és a változásokra. Nehezzen teszem túl magam a dolgokon!

Rengeteg év szorongás és sok otthon üllés áll mögöttem.

Olyan akkarok lenni akki erős és kivivja a tiszteletett!

Ha kell leoszt egy poffont hogy mégis tudják ki a főnök!

Addnátok pár tippet! Tiszta ideg vagyok most is!



2013. okt. 25. 00:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el thai boxolni, vagy karatézni. Nekem bevált.
2013. okt. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam egy jó helyesírással több tiszteletet vívnál ki, mint pofozkodással.
2013. okt. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg ha nem bas zod fel magad mindenen.
2013. okt. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pszichológusra van szükséged.
2013. okt. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt egy pszichológus nem ártana, másrészt mehetne heti 3-4 súlyzós edzés + normális étrend és fejlődnél, izmosodnál, egyből nem szólna be senki. Pofozkodni nem kell és idegeskedni sem. A nyugodt erő többet ér.
2013. okt. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én tőled jóval idősebb vagyok,ért már sok "beszólás" ,nem vesznek komolyan stb.Igaz nem vagyok egy sakáltekintetű,szúrós szemű,erős ember akitől tartanának.AZ emberek a könnyebb ellenálás irányába támadnak,így növelve önbizalmukat.Rájöttem már, fizikailag nem tudok hárítani,nem kell velvenni a kesztyűt.Mielőtt szólnál,nézd meg jól az illetőt,jegyezd meg mit mondott,később is törlethetsz nála alázással.Ha nem vagy elég jó fizikumú és erős,nincsenek meletted kiálló barétok,hi

ába az önvédelmi sport,a verekedésben nincsenek szabélyok.Inkáb bróbáld humorral leszerelni a támadót,ez ellen nem tud tenni,Sajnos megalkuvás sok ember élete.

2013. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát szoktam dolgozni, edzek, fekvőtámasz. Néha zsákolok futok, ugy aránylag edzésben vagyok! Ha üttöm ahol éri megtudtam volna verni szerintem. Csak kicsit bizonytalan vagyok hogy megérte volna-e! Nem kaptam volna-e érte rendőrségi feljelentést! Inkább arra vagyok kivánics hogy jól ettem hogy nem mentem neki, más srác ilyenkor már ütött volna ? Én vagyok a gyáva hogy nem ütöttem lee ?
2013. okt. 26. 00:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Te nem gyáva,inkább előrelátó vagy.Bizony -ha tanú is van-feljelentenek,rendőrségi jegyzőkönyv,sőt bírósági idézés lehet a verekedésből.Ha a tanú(k)ellened vallanak,hiába hogy Téged provokáltak,mégis Te jársz rosszul.Általában ezek a bunkó beszólogatók bandában járnak,nem sok esélyed van ellenük.Erre mondják:tanuljuk meg kezelni a helyzetet,időbe telik az igaz.
2013. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösszi a választ! Hát valóban lehet érdemes volt elkerülni! :)
2013. okt. 26. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!