Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem látom magamban a nőt?

Miért nem látom magamban a nőt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy bár 25 éves leszek, de még mindig nem érzem magamat lelkileg nőnek. Eddig úgy voltam vele, hogy egyszerűen csak későn érő típus vagyok. Na de ennyire? Most már zavar a dolog, mert nem tudok teljes életet élni. Elsősorban párkapcsolat kialakítására gondolok. (Még nem volt senkim.) Hiába érdekelnek és vonzanak a férfiak, valami nagy távolságot érzek magam és köztük. Ha egy fiú nőként kezel és kimutatja vonzalmát felém, az nekem nagyon furcsa, nagyon idegen és félelmetes is kicsit. Nem tudok nőként mozogni a világban és nőként viszonyulni a fiúkhoz. (A megjelenésem egyébként nőies. De azt hozzá teszem, hogy nem szeretem nézegetni magamat a tükörben sokat, főleg meztelenül, mert olyankor szembesülök azzal, hogy pedig nagyon is nő vagyok és vonzó lehetek a férfiak számára és ez az érzés nekem kellemetlen). Pedig nagyon vágyom egy társra, így nagyon nehéz ez az egész. Valahogy úgy vagyok, mint amikor egy kislány álmodozik arról, hogy egyszer felnő és szerelmes lesz és együtt lesz azzal a fiúval, de most még ez nem neki való. Pont ezt érzem, pedig eléggé nekem való lenne már. Mit kezdhetnék magammal? Lehet pszichológushoz kellene mennem?

Köszönök minden segítséget,tanácsot!



2013. okt. 25. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért érzed kellemetlennek magadban azt, hogyha vonzónak talál egy férfi? Talán nem kellene egyből Csernushoz fordulni, hanem ismerkedj meg egy sráccal, és ő majd helyre teszi benned az érzelmeidet. Persze lehet nem látom jól, vagy nem épp jó a tanács, de szerintem nincs veled semmi gond, csak magányos vagy és a tudatalattid valahogy így próbál meg üzenni neked. Egyébként 22/F
2013. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"ismerkedj meg egy sráccal, és ő majd helyre teszi benned az érzelmeidet" elso valaszolo e mondata eleg helytelen.

Nem mas fogja megoldani vki problemajat, es nem a ferfitol no egy no.

Mig nincs rend onmagadban, addig az ismerkedes nem tul jo otlet, mert nem biztos, hogy csak jo tapasztalatokat gyujtenel be,

es ahogy "a zsak a foltjat", megeshet hogy vmi problemas embereket vonzanal be....

onmagadon kene egy kicsit dolgozni, onismeret, onkep meghatarozasa, noi szerepekrol, no tipusokrol olvasgatni valamit...

pl leirhatnad milyennek tartod magad, mik a jo tulajdonsagaid, mi az amin valtoztatni szeretnel..

milyen nok szimpatikusak neked (szinesznok, sztarok), miert szimpatikusak azok a nok, milyen tulajdonsaguk az ami szimpi stb..

ami szimpatikus neked egy noben az azert mert vhol te is az akarsz lenni, vagy mar te is olyan vagy csak meg nem tudod kifejezni ezt.

probald meg megtalalni, hogy te milyen no vagy...probald meg kifejezni ezt...aztan

pl az is segithet ha noi ferfi dolgokrol olvasol, cikkeket,konyveket..segitene megerteni a ffiakat es a noket.

pl John Gray: A férfiak a Marsról, a nők a Vénuszról jöttek konyve sokat segithet.

de a Miért sír a nő miért hazudik a férfi cimu konyv se rossz.

pl az is segitene, ha elkezdenel parkapcsolati konyveket olvasni...nem szamit, hogy nincs meg partnered, de mar elore

megtudnal egy csomo dolgot, hogy hogy mukodik jol egy kapcsolat..nekem ezek segitettek..

2013. okt. 26. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!