Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy nőiesebb/l...

Mit csináljak, hogy nőiesebb/lányosabb legyen a személyiségem/viselkedésem?

Figyelt kérdés
Nem szeretem, hogy néha olyan fiúsan viselkedem. Mit csináljak? Nem tudom valahogy befolyásolni magam? :(
2013. nov. 1. 22:38
1 2
 1/11 Karesz6969 ***** válasza:
Mit értesz a fiús viselkedés alatt?
2013. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nem tudom megmagyarázni. Kb úgy mint, ahogy az ICarly-ban Sam (tudom, hogy nem az én korosztályom szokta nézni, de én is csak régebben néztem Nickelodaon-t), de inkább olyasmi lennék mint Ariana Grande. Amúgy 16,5 éves vagyok.
2013. nov. 1. 23:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én rákerestem és Google egy csinos vöröshajú, és igen csak nőies csajszit hozott be, úgyhogy nyugi van! :)
2013. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, ő Ariana! Ő tényleg eszméletlenül gyönyörű lány! :) Én pont, hogy azt szeretném, hogy legalább egy kicsit jobban hasonlítson a viselkedésem és a kisugárzásom az övére, de sajnos most nem igazán hasonlít... :(
2013. nov. 1. 23:36
 6/11 A kérdező kommentje:
Szóval az én viselkedésem pedig olyasmi mint Sam-é... :(
2013. nov. 1. 23:37
 7/11 anonim ***** válasza:
azzal sincs semmi baj, ha úgy eszel, hogy pl: becsukod a szád, meg ilyenek :)
2013. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Enni pont csukott szájjal szoktam! :D Igazából az összes többivel viszont bajom van. Pl beszédstílus... Ezt nem tudom valahogy korrigálni? Pl ha odafigyelek, hogy nőiesen viselkedjek, akkor egy idő után megszoknám és úgy maradnék?
2013. nov. 1. 23:46
 9/11 anonim ***** válasza:
persze, minden megszokás kérdése! Tehát ha odafigyelsz a magatartásodra, a hanglejtésedre akkor az rögzülni fog! Valamint ne bántsd a fiúkat! :)
2013. nov. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :D
2013. nov. 2. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!