Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan "térjen vissza" az...

Hogyan "térjen vissza" az ember a szülővárosába? Volt már valaki így?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: diploma után nem sokkal eljöttem a vidéki nagyvárosból ahol mindig is éltem. Most Budapesten dolgozom, elég jól alakultak a dolgok, pénzben megéri. Persze megdolgoztam érte, és teljesen tudatos volt az egész. És nem hogy itt jól alakultak a dolgok, hanem a munkám is úgy alakult, hogy pár hetente több napra is haza tudok menni. Viszont lassan úgy érzem, megint egy idegen várost kell meghódítanom. Akikkel annak idején jóban voltam, fele részben Pesten vagy még messzebb élnek, hétvégente járnak haza maximum. A másik fele olyan emberek akiket már azelőtt untam hogy leléptem.

Nagyon jól elvagyok, akár egyedül is, azokon a napokon amikor otthon vagyok, de ennél mégis csak jó lenne több. Beszélgetni emberekkel, stb.

Itt tényleg tippeket várok, volt-e már valaki hasonló helyzetben? Általában vagy örökre elmegy az ember "vidékről", vagy "ott ragad", legalábbis ezt a kettőt tapasztaltam eddig, és egyikkel se tudok azonosulni.


2013. nov. 2. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerj meg új embereket és sz*rd le a régieket. Túl nagy barátság nem lehetett, ha így állsz Velük.
2013. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Najó, de hogy? :) Iskolák kijárva, munka a fővárosban, csajozni nem akarok mert van.
2013. nov. 2. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez jó kérdés, senki se tudta még 1 ilyen kérdésemben sem. :S
2013. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!