Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet, hogy rám jellemző...

Hogy lehet, hogy rám jellemző szinte az összes rossz dolog? Hogy változhatnék?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, rám minden rossz tulajdonság jellemző, de persze csak azok, amiknek semmi jó oldala nincs. Irigy vagyok, hazug, figyelmetlen, szétszórt, lusta, túlérzékeny, szeszélyes, nem vagyok barátkozó típus, inkább visszahúzódó, távolságtartó, senki előtt nem tudok megnyílni, nem tudom saját magamat adni, nem tudok alkalmazkodni se nagyon, felszínes vagyok, ítélkező, néha elég hisztérikus és komolytalan, gyerekes, iszonyatosan makacs, sokszor könnyen felkapom a vizet egy apróságon is, néha elég érzéketlen vagyok, nem vagyok túl megértő, nem tudom átérezni a másik helyzetét, pontatlan vagyok, elég feledékeny és hülye, meggondolatlan, sok rosszat csinálok. Döntésképtelen is vagyok, nagyon határozatlan, ha véletlenül tudom is, mi az, amit akarok, akkor sem teszem meg, nem mondom el másnak se. Talán egy kicsit kapzsi is vagyok, az is elmondható rólam, hogy bosszúálló és kétszínű vagyok, nagyon önző, sokszor rosszindulatú. Szeretek kötekedni is. Ja, és mindemellett még elég gyáva is vagyok és szörnyen türelmetlen. Na hát jó tulajdonságot nem igen tudok. Kedves szoktam lenni, de az is csak színjáték. Meghallgatok másokat mindig, mások bajait, bár őszintén lesz*rom és nem tudok rá mit mondani sose, de azért hallgatok. Öhm.. segítőkész vagyok, színjátékom része. Az egyetlen, amihez értek, azok a nyelvek: német, angol, holland, magyar. Na kb. ennyi. Utálom önmagamat ezekért. Nem túlzok, tényleg ezek így mind jellemzőek rám, jót nem tudok többet. A rosszak közül kihagytam, hogy az önbizalmam 0. Hogy változhatnék meg? Komolyan, létezik, hogy valaki ilyen elb*szott legyen, mint én?
2013. nov. 5. 16:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Jó tulajdonságnak számít, hogy állatbarát vagyok? De azt is túlzásba viszem azt hiszem. Mindenesetre nekem egy állat élete többet ér bármelyik emberénél, kivéve a családom.
2013. nov. 5. 16:32
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy 16/L
2013. nov. 5. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden emberben arányosan megtalálhatóak a jó és a rossz tulajdonságok.
2013. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat olvasnám...

15/L

2013. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!