Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valyon most akkor tetszem...

Valyon most akkor tetszem neki (lány vagyok) Segitséget kérnék hogy valyon tetszek e ennek a fiunak mert elég zavar jeleket ad szoval szerintetek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot aki nagyon tetszik nekem de nem tudom hogy ő neki én tetszek e.Minden nap egy busszal megyünk suliba és eggy busszal is jövünk haza mindig írja nekem facebook-on hogy foglaljak neki helyet.Ask.fm-en kérdeztem tőle névtelenül hogy közelebb került e egy lányal mostanában és azt irta hogy igen kérdeztem hogy hogy mit érze a lány iránt és azt mondta hogy több mint barátságot de nem tudja hogy a lány viszonozza e.Aztán kérdeztem hogy ezzel a lányal egy suliba járnak e és mondta hogy nem (nem járunk egy suliba).Utána kérdtem hogy mondja meg a csaj nevének a kezdöbetüjét és arra azt irta hogy titok szova most akkor nem tudom hogy tetszek e neki.
2013. nov. 8. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerinted neki nem esett le, hogy ki lehet a kérdező?!
2013. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hívd le valahov hogy találkozzatok, ha igent mond akkor bejössz neki ha meg nem akkor...
2013. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!