Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Kb. Semmi nem jön össze..semmi értelme az életmnek minden lehùzza az energiàm és legszivesebben csak úgy elmennék valahova messzire..utálom az életem:( az iskola is rossz minden..elköltöztünk a régi házunkbòl ahol felnôttem..barátaim sincsenek semmi:(
2013. nov. 20. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:

nem nem én is sokszor úgy érzem, viszont vannak dolgok amikbe kiemelkedem, mindenkinek vannak, csak meg kell találnod


de valszeg most úgy érzed neked nincsen, igen, ez egy természetes érzés, mivel magad alatt vagy - mint ahogy én is sokszor -, de muszáj keresni nap mint nap, csinálni valamit, amit élvezel, teljes szívedből csinálod..hiszen az életnek csak úgy van értelme, ha több jót kapsz mint rosszat nemde?! :D

2013. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!