Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondolsz erről a felfogásról?

Mit gondolsz erről a felfogásról?

Figyelt kérdés

Igazából nem is igazi életcél,csak heccből azért is megszeretném csinálni.

Szóval,kiolvasni az összes Agatha Christie regényt.(Tartok 23-nál). Illetve házasság előtt 20 nőt megdugi. (Tartok 5-nél.)

Kicsit rossz a kategória tudom...de ettől tekintsünk már el(de lehet mégsem),mivel szerintem itt vannak a legtöbben.

19f


2013. dec. 1. 18:06
 1/5 BlackSword ***** válasza:
Hát egyik sem túl nehéz cél... DE Te tudod...
2013. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen?

A könyveket már nehezen szerzem be olcsón.

Az utóbbi meg ha neked megy egyből akkor egy Gentleman vagy,

2013. dec. 1. 18:12
 3/5 anonim válasza:

Én is elolvastam az összes Agatha Christie regényt, ez a része tetszik.

Ha "megdugni" akarsz nőket, és nem a minőség a fontos, hanem mennyiség, az már kevésbé. Nem leszel ettől több, viszont elveszíthetsz magadból valamit, ha egyáltalán megvolt benned.

2013. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BlackSword ***** válasza:
Az első részére talán segítség egy KÖNYVTÁR, a másik fele nekem már megvan... Köszi...
2013. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És ez mégis mire jó?


Mert ha mondjuk megtanulnál 6 nyelven anyanyelvi szinten akkor oké, mert tudod hasznosítani és előrébb leszel az életben, de ezekkel csak az idődet pazarlod, sehova sem visznek.

2013. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!