Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az oltogatás lehet tanulni...

Az oltogatás lehet tanulni vagy csak úgy jön? Ha lehet hogy?

Figyelt kérdés

haverom múltkor poénból benyőgte, hogy "ba**meg.. esküszöm megtanítalak egyszer oltani.. tök idegesítő, hogy nem mondasz soha semmit..."

ő poénnak szánta.. de én szeretném megkérni, csak nagyon szarul jönne ki..


2009. nov. 22. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Mármint azt akarta mondta, hogy ő nagyon vagány, te viszont nem vagy az...

Ne hidd el neki, és ne akarj megtanulni "bunkóságokat". A poénkodást meg úgysem lehet erőltetni, mert röhejes leszel, ha nem spontán jön.

2009. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Jaja annak spontán kell jönnie. Az nagyon lejön ha valaki betanult szöveget mond. Mondjuk én nem vagyok egy bunkó tipus, inkább ilyen viccesebb, nem trágár szövegeket szoktam beszólni tanároknak, haveroknak.
2009. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
60%
Beszólások kellenek, sok kultúra ilyen téren és spontán vágjon az eszed. Rengeteg fantázia az ökörködéshez. Te valószínű komolyabb fajta ember vagy. Ne menj bele a bunkóságba.
2009. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem vagy ilyen típus, akkor inkább ne erőltesd, mert nagyon be fogsz égni.
2009. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%

vicclap.hu -> oltások vagy ilyesmit írj be.. ezeket olvasgatod, az semmi, hogy 1x még megszakadsz a nevetéstől.. De utána már spontán fog jönni.

De amúgy, ha eddig nem szoktál, rá most se tedd..

Én egyfolytában oltogatok mindenkit a környezetembe..És ez nagyon rossz, én is már tök szarul érzem miatta, de egyszerűen kijön, nem tudom magamba tartani..

Meg tényleg elég hülyén hangzik, amikor egy ember betanult szöveget kezd el nyomni..

2009. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egy negatív és ellenszenves viselkedési forma, ha nem vagy olyan annak inkább örülj.
2010. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
oltogatni akarsz??? menj el tűzoltónak te ratyi.. ;)
2012. aug. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

úgy kell, hogy kiemelsz egy tulajdonságot, amiben ő (a hiánya vagy megléte miatt) különbözik a jelenlévők többségétől, és azt negatív vagy akár semleges színben beállítva szóbahozod.

Ez valamiért az emberek többségét stresszeli.

Amúgy pedig szánalmas dolog sztem oltogatni.

Megvédeni meg úgy kell magad, hogy

1. Ha éppen benne vagy valamiben (akár beszélgetésben), akkor feltűnően csinálod tovább, és lesajnálod az oltogatót, hogy éppen nincs jobb dolga.

2. Ha nagyon nem tudsz kitérni előle, akkor elmagyarázod neki, mint egy hülyének (kb. mintha csak azt kérte volna, hogy magyarázd el, hogy ő milyen tudatlan), hogy az amit ő kifogásol, miért jó vagy miért kényszerülsz erre stb. Persze, ha te magad se tudod ezt, akkor az ciki.

2016. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Gyökér cigány szokás ez az oltaógatás... Annyira mehfertőzték a magyar társadalmat, hogy már az magyar gyerekek is átvették. Bár ne tették volna, cigányokat ki kéne végezni komolyan mondom.
2017. jún. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!