Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon gáz, ha szeretem...

Nagyon gáz, ha szeretem illetve nem zavar, ha egy általam szeretett fiú férfi böfög vagy szellent?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves unokaöcsém és nála is nagyon szeretem ha böfög. De a társadalom mégis undorítónak találja. Jó evés közben én sem szeretem, bár akkor se zavar különösebben. Nagyon fura vagyok?

18/L



2013. dec. 9. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Igénytelen vagy. :)
2013. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan választ kapok. Köszi :D
2013. dec. 9. 20:41
 3/9 anonim válasza:

:DDD hát az első válaszolónak igaza van


Hogy lehet azt szeretni,h vki böfög vagy fingik??:DD az agyam eldobom:DD -.-"

2013. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, engem nem zavar, ha mondjuk a családban csinálja valaki, de azért az hogy kifejezetten szereted, az beteges. :D
2013. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szívesen neked adom pár napra az egyik kollégámat. Ülünk az irodában beszélgetünk és erőltetve, hangosan büfög. ritka egy gusztusod lehet ha ez neked tetszik.
2013. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát,elég fura,jó nekem is van olyan jó barátom akinél nem zavar ha böfög(bár a szeretem erős kifejezés lenne)mert olyan aranyosan böfög.:D Jó,tudom ez hülyén hangzik,de nem tudom elmagyarázni.:D
2013. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem gáz,inkább fura

nem hallottam még olyanról hogy valaki kimondottan szereti,én inkább úgy nézek rá,hogy természetes dolog,csak ne nyilvánosan csinálja

2013. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, csak lányokkal, csak engem jobban érdekel, ha alulról jön a hang :P

20F

2013. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én azt tudnám mondani, hogy talán fura, de az én páromat sem zavarja, ha ilyesmi történik, sőt egyszer azt mondta, hogy úgy érzi tőle, hogy sokkal közelebb állunk egymáshoz, mert nem feszengek előtte. Lehet így közelebb érzed magadhoz a másik embert.
2014. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!