Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak velem van ilyen? Körülött...

Csak velem van ilyen? Körülöttem mindenki szép, meg tökéletes.

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim mind gyönyörűek, és belülről is kedvesek, szépek... Én meg tök csúnya vagyok, ráadásul anyagiakban ssem áll jól a családom, így a ruháimat a tesómtól örököltem, aki viszont fiú... Pluszba elég kemények a szüleim szabályai, mert nem enged se borotvát a lábamra való szőrtelenítéshez (mert persze nem lenne tökéletes az életem, ha nem lennék egy majomlány), a bajszom mondhatni durvább, mint a bátyámnak,de ezek eltörpülnek, mert belülről is egy nullának érzem magamat, nincs bennem semmi érdekes sem... Ti mit tennétek? Nem akarok rossz dolgokat, mint pl. vagdosás, meg öngyilkosság, mer attól nem lesz jobb... ):
2013. dec. 10. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát. Szar neked.
2013. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Esküszöm, akinek ilyen humorérzéke van, annak semmi baj a személyiségével! 6 soron belül elsütöttél 3 olyan poént, hogy viszik a prímet. Szerintem gyúrj arra, amid van: megtudsz nevettetni embereket. Tök vicces vagy. Sajnálom, hogy a saját károdra vicceskedsz, de az elmúlik, ha dolgozol rajta.


Apropó, hogy ellenőrizted, hogy a az osztálytársaid belülről is kedvesek?


Üdv R.

2013. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én se vagyok tökéletes meg az oszt.társaim sem:D nemtudom mipyen világban élsz de mi így elvagyunk és semmi bajunk.A szőrtelenítést meg csináld titikban ahogy én is már 3 éve:D
2014. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hány éves vagy?

A borotvát szerintem csak azért nem engedik a szüleid, mert erősebb lesz tőle a szőröd. kérdezd meg, hogy epilátort, vagy gyantát használhatsz-e. Ha belülről nullának érzed magad, tudsz tenni ellene. Legyél kedves, és keress magadnak valami olyan elfoglaltságot, amitől többnek érezheted magad. pl tanulj nyelveket, vagy valamilyen sport jó lenne, az az alakodat is karban tartaná, és szebbnek éreznéd magad. Dolgozhatnál is hétvégenként, meg nyári szünetben, a munka nemesít és pénzt is kereshetnél vele

2014. febr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!