Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek az normális...

Szerintetek az normális dolog, hogy a férfi öltözőben nincsenek fülkék? Vagy csak én vagyok túl szégyellős?

Figyelt kérdés
17 éves fiu vagyok és a minap voltam az elösször az új uszodában és csodálkozva tapasztaltam, hogy a férfi öltözőben nincsenek fülkék ahol át lehetne öltözni hanem csak padok és szekrények és az emberek egymás elött öltöznek.Ugyanez a helyzet a férfi zuhanyzóval is ott sincsenek kabinok vagy falak, függönyök hanem egymás elött zuhanyzik mindenki.
2009. nov. 24. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ilyen uszodában/strandon. Engem is zavart egy kicsit.

De itt általában az emberek nem bámulják egymást. (max a melegek)

De ha szégyenlős vagy, akkor levetkőzéskor először vedd át a fürdőnadrágot és utána vedd le a pólód, mert így a póló takarni fogja a péniszt.

Felöltözéskor pedig először a pólót vedd fel és utána vedd le az úszónadrágot.

2009. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
normális, mert elvileg a férfiak nem szégyenlősek. persze lehetnek kivételek. :)
2009. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Én voltam olyan női öltözőbe, ahol ugyan úgy nem voltak kabinok, és majdnem széthánytam magam az öreg szottyadt asszonyok láttán, kb. csukott szemmel öltöztem és közlekedtem..

Voltam olyan helyen, ahol nem voltak szétválasztva a nemek és volt olyan férfi hát aki hogy is mondjam nem volt szégyenlős.. Na azt megélni 15 évesen elég gáz volt, miközben ott a fél család te meg mást bámulsz.. XD

Én is szégyenlős vagyok, de vannak praktikák, arra hogy vegyél át úgy fehérneműt, hogy a felette/alatta lévőt ne kelljen levenned.. :)

2009. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem teljesen normális...

Én még olyan uszodában nem voltam ahol nem így lenne.

2014. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!