Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik olyan, hogy egy ember...

Létezik olyan, hogy egy ember egyszerre rendelkezik a tisztánhallás, látás, érzés, tudás és szaglás, szóval a mediális képességek egészével és ha igen miért van?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Kérdező!


Miért ne létezhetne? Mondjuk mert jógával foglalkozott az elmúlt 15-20 inkarnációjában.


Üdv R.

2013. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem, mert a természet ha ad valahova, akkor máshonnan elvesz, így működik a világ, az ilyen elvakultan ezoterikus emberekben meg nem tudok hinni, mint az iménti kommentelő, hozzátenném én is szeretem a jógát és a lélekkel foglalkozó dolgokat, de elvakultnak sem kell lenni
2014. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!